“Nie, nie i jeszcze raz nie.”
Restauracja Western — recenzja

Restauracja Western
Nr 4 wśród 6 Restauracje (Osielsko)
Kuchnie: Amerykańska
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad z rodziną miał zapowiadać się smakowicie, lecz miejsce okazało się totalna pomyłka.
Miejsce urokliwe, plac zabaw,
lokomotywa dla dzieci jak znalazł.
Może dlatego też tak duże rozczarowanie.
Na przyjęcie zamówienia nie czekaliśmy długo, natomiast na dania już tak.
Naleśniki z mikro dodatkami truskawkami dzielonymi na połówki, śmietana niestety z spreju..., Sałatka Cezar duża pomyłka - ogórki, pomidor od kiedy ? To raczej sałała Ala Cezar. Rosół w bulionówce (12 zł) bez smaku.
Niestety zamówienie zostało dostarczone na raty - mąż dostał danie dokładnie 45 min po nas. I nic , żadnego przepraszam od kelnerki.
Szczytem wszystkiego była zapchana damska toaleta z której nie można było skorzystać. Był to nasz pierwsza i ostatna wizyta w tej restauracji.
P.S Zabawki do dzieci w kąciku zabaw warto od czasu do czasu umyć i sprawdzić ich zdatność do użycia.

Dziękujemy, 732ewam

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce, klimatyczne, takie... w stylu Johna Wayna :) miła obsługa, liczna więc wszystko odbywa się szybko i sprawnie, burgery bardzo smaczne, wielkie (mówiąc wielkie mam na myśli WIELKIE) podane z surówką, frytkami i... rękawiczkami aby nie pobrudzić rąk. Smaczny rosół z domowym makaronem, zamówiłem dla córki ale zapomniałem poprosić o niedodawanie pietruszki (4-ro latka... nanocząsteczka zieleniny ją zabije...)-pani kelnerka bez problemu wymieniła nam na wersję non-vege ;) dla dzieciaków fajna atrakcja, duża przestrzeń, parowóz, miejsca wewnątrz i na zewnątrz. Osobiście polecam.

Dziękujemy, pan_dran
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Nie wiem co się stało z tym miejscem, bo kiedyś było naprawdę fajne. Czekaliśmy na jedzenie prawie godzinę, osoby przychodzące później dostały swoje zamówienia dużo wcześniej.Kelnerka która nas obsługiwała po zwróceniu uwagi na ten fakt, zaczęła wdawać się w jakieś dyskusje na ten temat, co było nieprofesjonalne i absolutnie znięcheciło nas do tego miejsca. Jedzenie było smaczne, aczkolwiek warzywa gotowane na parze były zbyt twarde. Mało opcji wegetariańskich (z dań głównych do wyboru jest tylko wege burger, także nie polecam osobom jadającym roślinnie). Niestety nawet jeśli wystrój jest ładny, ale obsługa opryskliwa wobec klientów, to nie ma się ochoty wspierać takiej restauracji.

Dziękujemy, domik41
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Restauracja w klimacie kowbojskim wystrój ok, plac zabaw dla dzieci fajny i mila Pani animatorka malujaca tatuaże i buzie dzieci. Zamowilismy burgery, które podawane są z frytkami i surówką z różnych sałat. Danie w cenie 29 zlotych nie warte tych pieniędzy. Niestety frytki przypalone i gorzkie, ser w burgerze równiez przypalony i brązowy co wpłynęło na negatywną ocenę posiłku. Nie polecam

Dziękujemy, Juliuszanka
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety ale czekanie przeszło godzinę na zamówione danie tylko dla osób o mocnych nerwach dokładnie 1h i 12 minut.

Dziękujemy, 968karolb

Restauracja Western — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Osielsko, Kujawsko-Pomorskie
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
Osielsko, Kujawsko-Pomorskie

Żołędowo, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Western? Podziel się wrażeniami!