Jedzenie przepyszne :) obsługa miła i bardzo pomocna. Kelnerzy bardzo dobrze zorganizowani, dbali o nasze zadowolenie w trakcie całej imprezy. Hotel czysty oraz zadbany. Hotel ma najlepszą Panią Manager pod słońcem, która zadba o każdy najmniejszy szczegół wymagany przez klienta. Z czystym sercem polecam Hotel 500 w Tarnowie Podgórnym.

Dziękujemy, DariaN350

Jedzenie bardzo dobre. Podawane sprawnie i estetycznie. Menu niebanalne. Obsługa miła i bardzo dobrze zorganizowana. Pokoje przytulne i wygodne. Okolica spokojna i przyjazna. Duzo miejsca parkingowego. Sale konferencyjne duze i klimatyzowane. Polecam.

Dziękujemy, NataliaA2371

Polecam z pełną odpowiedzialnością :)
Przede wszystkim za pyszne jedzonko,
za czysty, zadbany z wygodnym łóżkiem pokój ,
za miłą i pomocną obsługę Pani z recepcji,
za pełen profesjonalizm po stronie sympatycznej obsługi kelnerskiej,
za przystępne ceny.

z pewnością jeszcze tu wrócę! ;)

Dziękujemy, Justyna K
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Polecam. Pyszne jedzenie , bardzo dobrze doprawione , estetycznie podane, super obsługa , kelnerzy przez cały czas trwania imprezy dbali o nasze zadowolenie, otoczenie dopracowane w najmniejszych szczegółach. Bardzo miło spędzony czas, z pewnością tam wrócę. Gorąco polecam

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, fabex1
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Niestety bardzo się rozczarowaliśmy wizytą. Ok.godz. 14 pojawiliśmy się w hotelu,aby zostawić rzeczy, zeszlismy na dół i zostawiliśmy kartę do pokoju, ok.godz. 6 nad ranem pojawiliśmy się po weselu, poinformowano nas że nie mamy rezerwacji i pokój w którym znajdują się nasze rzeczy jest brudny (rzeczywiście był). Po 10 minutach upierania się, że w pokoju nie ma naszych rzeczy dostaliśmy nowy CZYSTY pokój. Nie poinformowano nas rownież,że śniadanie jest wydawane do godz.11.00. Kompletny brak szacunku dla zwykłych gości,którzy nie mieli przecież zadnych wielkich wymagań.

Dziękujemy, Przeszczep K