Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam to miejsce. Polozone na uboczu, cicho, spokojnie, obsluga na bardzo wysokim poziomie! Ceny przystepne. Rodziny z malymi dziecmi znajda tu takze cos dla siebie - mini zoo. Jedzenie przesmaczne, szczegolnie polecam kaczke pieczona oraz barszcz czerwony z pasztecikiem. Wyszlismy dopieszczeni, zeby nie powiedziec rozpieszczeni przez obsuge! Wrocimy z cala pewnoscia!

Dziękujemy, sims600
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Jedzenie pyszne. Miła obsługa, znająca się na potrawach które serwuje, bardzo wyczerpująco i w ciekawy sposób opowiadają o jedzeniu. Deser -cynamonowy sernik ...pycha, delikatny, niezbyt słodki, pięknie podany. Pan Tomek bawił nas miłą konwersacją. Dzieci zachwycone, rodzice szczęśliwi i nakarmieni . Napewno wrócimy i polecimy z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystroj restauracji swietny,do tego dużo miejsca w dwoch salach.Przemila obsluga.Jedzenie pierwsza klasa,wszystko pyszne.Wina takze.Wielkie wrazenie robi otoczenie oraz historia obiektu.Swietny ogrod ze zwierzetami najrozniejszymi.Piekna altana slubna oraz placyk zabaw dla dzieci.Calosc-wspaniala.

Termin pobytu: październik 2018
55  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Jeśli ktoś szuka spokoju, ciszy i relaksu to Dworek jest idealny. Wracam tam chętnie o każdej porze roku. Pokoje są piękne, apartament w którym byłam również- wszystko dopracowane i czyste. Obsługa restauracji cudowna! Pan Tomasz to mój ulubieniec! Jedzonko pyszne, ostatnio obłędne policzki i zupka z borowików mmm. Śniadanka różnorodne, drinki mocne i dobre. Strefa SPA pozwala na cudowny relaks, masażysta bardzo dobry. Teren dworku zadbany i przyjemny szczególnie w letnie dni z lemoniada w ręku. Polecam na wspaniały weekend.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Ewelina G
Zrecenzowano: 10 marca 2019

Kolejna wizyta, bardzo urokliwe miejsce, przepiękny wystrój. Dania bardzo dobre, ale największą wartością tego miejsca to dwaj genialni kelnerzy, którzy swoją osobowością robią tą wartość dodaną, że te miejsce robi się genialne

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, klincz