Długopole-Zdrój
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pokoje wymagają odświeżenia. Śniadanie bardzo dobre, różnorodne. Cicha okolica. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd, ponieważ w opisie jest strefa fitness z siłownią, której tak naprawdę nie ma. Jeśli chodzi o Panie z recepcji to według mnie bez zarzutu.

Dziękujemy, AnettGi
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Ah ten Dwór Elizy. Położony w sercu Kotliny Kłodzkiej - w samym, zielonym parku. Mistrzostwo świata. Nasza rodzina spędziła tam 9 dni. Później pojechaliśmy na 3 dni do Pragi. To były idealne wakacje. Wypoczynek na basenie i na leżakach tarasowych. Leniwe spacery. Przepyszne, smaczn,e świeże jedzonko. Bardzo różnorodne. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Dzieci też. To co załuguje na szczególną uwagę to super dziewczyny z obsłuygi. Zarówno na restauracji jak i w całym hotelu. Fakt, faktem pracuje tu dużo młodych, ale tym bardziej się starają. Do tego wszystkiego dochodzą rewelacyjne masaże! Bardzo pozdrawiam Pana Darka, widać że jest to nie tylko jego praca ale także pasja, o której zapytany, chętnie opowiada. Z kilkudniowego pobytu wracamy wypoczęci i uśmiechnięci. Dwór Elizy ma swoich stałych Klientów do których z pewnością dołączymy. Polecamy!
+ smaczne jedzenie
+ bardzo wygodne łóżka
+ najlepsza okolica w Kotlinie Kłodzkiej
+ miła obsługa
+ dodatkowe atrakcje

Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel Dwór Elizy oceniam na 10 + Nie da się inaczej. Spędziliśmy tam 7 dni i bardzo dobrze się bawialiśmy. Pokoje są bardzo ładne, przestronne. Łóżka wygodne. W hotelu jest wina i taras z leżakami co uważam za idealne rozwiązanie. W samym obikecie można już wypocząć. Basen, sauna, siłka. Doskonałe zabiegi spa. Szczególnie ten z czekoladą. Jedynym minusem hest dla mnie brak czajnika w pokoju, ale z drugiej strony wszystko było dostępne w restauracji. Jedzenie bardzo smaczne. Różnorodne. Chwilami nowoczesne np. fajne, dietetyczne deserki. Bardzo duże porcje. Czasem nie do przejedzenia. Hotel jest położony w idealnym miejscu. Wszędzie jest blisko. W okolicy przepiękny, zielony parki z mineralną wodą. Można spacerować i leniuchować. Oprócz tego Kotlina Kłodzka dostaje punktów 100/10. Góry, piękne miasteczka, dobre ceny. Bardzo polecamy to miejsce na wypoczynek letni. Na zimowy pewnie jest pełne obłożenie, ale czegoś jeszcze będziemy szukać.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Eryk K
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Bardzo urokliwe miejsce, piękny, zadbany Park Zdrojowy. Tuż góry, blisko na Czechy, wodospad Wilczki, zabytki Kłodzka i inne atrakcje również w samym Dlugopolu. Sam hotel - duże pokoje i balkony, kuchnia nie rzuca na kolana - ale trzeba pamiętać, że to tylko trzy gwiazdki. Basen z Panami ratownikami, którzy naprawdę są i działają. Personel zawsze pomocny. Pobyt rodzinny w wieloosobowym wydaniu od wnucząt do dziadków - uznany jako udany.

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Super miejsce! Nie wiem skąd w ludziach tyle jadu. W Dworze Elizy spędzieliśmy pełne 14 dni. To był balsam dla duszy. Wypoczęliśmy na maksa. Pokojesą bardzo przestronne. Łóżka wygodne. Wszystko wysokiej jakości i urządzone ze smakiem. Obok hotelu jest Park Zdrojowy, w którym można napić się wody mineralnej. Do dyzpoycji gości jest dużo dodatkowych atrakacji - spa, basen, sauna, siłownia - czego dusza pragnie. Hotel na wakacjach jest obłożony w pełni - to świadczy o jego jakośći. Polecam rezerwować Wam już miejsca za rok. Jedzenie było bardzo dobre. Menu śniadań skomponowane zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Jedyny szkopuł tkwi w tym że trzeba było wracać. W okolicach polecamy gorąco Śnieżnik, Wodospad w Międzygórzu, Park Miniatur w Kłodzku. Fajną przygodę można przeżyć również na Drodze w Chmurach. Co tu dużo mówić - dobre bo polskie. Hotel bardzo polecam i powiem szczerze wkurzyły mnie te wszystkie bezsensowne opinie. O co Wam ludziska chodzi? Przecież zarówno obsługa, jedzenie, pokoje, lokalizacja - wszystko było super!

Dziękujemy, martyn1231