Plakias
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Dziękujemy za wspaniałe spędzony czas pod wodą jak i na wodzie. Polecamy serdecznie nurkowanie z Kubą który wczoraj pokazał że ma wielkie serducho. Pozdrawiamy serdecznie cała ekipę i przepraszamy za problemy z moim zdrowiem

Dziękujemy, KacperJ9
Zrecenzowano: 12 października 2018

Bajkowo położony hotel: z jednej strony budynki wpisane w góry, z drugiej widok na morze. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane. Łazienka standardowa jak na warunki Kreteńskie (bez szału ale czysta i codziennie sprzątana). W pokoju malutki tv pod sufitem. Zasięg tel. oraz internet tylko w głównej części hotelu. W takim miejscu grzechem było by siedzieć w pokoju i oglądać tv albo przeglądać internet więc moim zdaniem nie stanowi to żadnego problemu.Większość pokoi z widokiem na morze. Jedzenia ogromna ilość i co najważniejsze - na prawdę dobre i odpowiednio przyprawione. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie: od kurczaka, indyka, królika, jagnięcinę po wieprzowinę. Codziennie również jakaś ryba. Makarony, ryże, sałatki, grecki "kącik" z serami, oliwkami itp. W hotelu znajdują się 4 baseny: jeden główny z barem, 2 mniejsze i jeden wewnątrz budynku, w którym my np. kąpaliśmy się w wietrzny dzień. Wszystkie baseny z widokiem na morze:) Obowiązek noszenia opasek oraz specjalnych magnetycznych kart. W hotelu panuje rodzinna atmosfera, a wszyscy pracownicy są naprawdę niezwykle mili i pomocni:) Idealne miejsce na odpoczynek, spacery, nurkowanie:) Z hotelu do pobliskiego miasteczka jeździ bus - ok 10/15 min krętymi górskimi drogami. Jest również możliwość przejścia tej drogi szlakiem górskim - polecam - widoki niesamowite. Myślę, że kiedyś na pewno tam wrócimy bo hotel wraz z otoczeniem zrobił na nas nieziemskie wrażenie!:)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, AgnieszkaSofi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Angelo A, Front Office Manager, Kalypso Cretan Village Resort & SpaOdpowiedź udzielona 13 października 2018

Dear friends,

We want to thank you for your kind words and we look forward to seeing you again... and again... and again!

Zrecenzowano: 8 października 2018

widoki super, katering również, woda marzenie, noclegi i reszta spoko, pogoda gwarantowana. POLECAM.:))) widoki rozlegające się z góry naprawdę powalają. oprócz morza znajdują się trzy baseny różnej wielkości.kort tenisowy, stół do gier , siłownia i wiele innych. jest również SPA, polecam masaże. obsługa rewelacyjna. dobry dojazd do miasteczka. i naprawdę niedrogie taxi i bus. WARTO :))

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agunia356
Zrecenzowano: 4 października 2018

Hotel spokojnie położony, w cudownym miejscu - wyjątkowe widoki. w hotelu panuje miła, wakacyjna atmosfera.
Możliwość nurkowania i spacerów ścieżkami górskimi w okolicy.
Bardzo dobre jedzenie i wyjątkowo miła obsługa:):):)
Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich!
Margarita&Victor

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Gosia J
Zrecenzowano: 2 października 2018

Lokalizacja hotelu niesamowita. Jedne z najlepszych widoków na Krecie. Hotel jest położony bajecznie, wpisany w skały. Stan techniczny pokoi jest niezły, łazienka niestety tragiczna.Zawilgocona, z grzybem, za wąska wanna uniemożliwiająca kąpiel , utrudniająca wzięcie prysznica. Wyżywienie bardzo dobre, obsługa życzliwa i bardzo pomocna. Niezrozumiała opcja all inclusive- opaska +konieczność noszenia przy sobie karty magnetycznej. Jednak ogólnie hotel godny polecenia pobyt udany. Pobyt 23-30 września 2018 roku.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, JacekW808