“Najlepsza restauracja w Petrze. Jedzenie przepyszne I najlepszy kelner Muhammad :-) pozdrawiamy serdecznie”
Reem Beladi Restaurant — recenzja

Reem Beladi Restaurant

Dziękujemy, D2892QUgregl

Najlepsze jedzenie że wszystkich restauracji w których tu jadłem, za opłacalną cenę. Obsługiwał nas kelner o imieniu Muhammad który robił to z najwyższą starannością. Wspaniała atmosfera wszystkim odwiedzającym Petrę mocno polecam tę restauracje.

1  Dziękujemy, Michał K

Zdecydowanie najsmaczniejsze jedzenie w tym miejscowości. Mohamed niesamowicie miło nas obsłużył, otrzymaliśmy bardzo pyszna przystawkę za darmo oraz herbaty na koniec. Bardzo tanio. Będąc tutaj must eat place.

1  Dziękujemy, lousylucky

Bardzo mila atmosfera i obsługa. Duże porcje w dobrej cenie i mnóstwo darmowych przystawek i herbaty

1  Dziękujemy, Weronika J

Muhammad jest czarodziejem obsługi. Porcje olbrzymie, przystawki za darmo. W takiej restauracji nie byłem. Musicie tu zawitać po albo przed Petrą.

1  Dziękujemy, Kowalski11111

Reem Beladi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Reem Beladi Restaurant? Podziel się wrażeniami!