“Co za lokal...”
Reem Beladi Restaurant — recenzja

Reem Beladi Restaurant

Muhammad jest czarodziejem obsługi. Porcje olbrzymie, przystawki za darmo. W takiej restauracji nie byłem. Musicie tu zawitać po albo przed Petrą.

1  Dziękujemy, Kowalski11111

Wspaniała obsługa! Muhammed powitał nas niezwykłą gościnnością:) Polecamy w szczególności osobom, które lubią zjeść dużo i dobrze :)

1  Dziękujemy, adrianwM880MS

Świetny lokal, bardzo duże porcje, tanio mimo domyślnych $, na początek darmowa pita i talerz hummusu, na koniec herbata z miętą. Bardzo miły właściciel;)

1  Dziękujemy, Podroznik12345678998

Fajna obsługa. Przyciąga darmową przystawką i herbatą. Polecam Pana Muhammeda, który obsługuje :-) Można zabrać na wynos, bo porcje duże!

1  Dziękujemy, Groszek05
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Duże porcje. Dodatkowo w gratisie dostaliśmy przystawkę, herbatkę oraz deser. W karcie ciekawe dania, również mięso z wielbłąda. Przystępne ceny oraz przemiły kelner Muhamed. Polecamy!

2  Dziękujemy, katkoc5

Reem Beladi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Reem Beladi Restaurant? Podziel się wrażeniami!