“Pyszne jedzenie i przemiła obsługa!”
Reem Beladi Restaurant — recenzja

Reem Beladi Restaurant

Bardzo dobre jedzenie. Duże porcje. Dodatkowo w gratisie dostaliśmy przystawkę, herbatkę oraz deser. W karcie ciekawe dania, również mięso z wielbłąda. Przystępne ceny oraz przemiły kelner Muhamed. Polecamy!

2  Dziękujemy, katkoc5

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły własciciel. Herbata i koszyk chlebka z humisem sa darmowe. Jedzenie bardzo dobre. Mohamed jest mega zabawny. Polecamy :)

1  Dziękujemy, AdmG512
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, ogromne porcje w korzystych cenach ,usmiechnieta oraz pomocna obsługa na koniec wlasciciel poczestowal nas lokalnymi slodyczami i herbatka na lepsze trawienie , szczerze polecam

1  Dziękujemy, darqstg k
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo miły właściciel, hummus i motabbal super, inne dania różnie, aczkolwiek wydaje nam się, że to jedna z najtańszych knajp tutaj. Od drugiej wizyty jesteśmy traktowani jak stali klienci, przy wejściu zostajemy poczęstowani herbatą z miętą. Atmosfera miejsca super. W przeciwieństwie do innych restauracji, przy wejściu do tej nie jesteśmy ze wszystkich stron atakowani przez naganiaczy. Polecamy ;)

1  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Pan właściciel miły zrobił cherbatke ekstra i wodę miły i zabawny właściciel .Dobre jedzonko i dużo .Polecam

Dziękujemy, Sikoralu

Reem Beladi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Reem Beladi Restaurant? Podziel się wrażeniami!