“Bardzo przyjemnie miejsce, polecamy”
Reem Beladi Restaurant — recenzja

Reem Beladi Restaurant
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły własciciel. Herbata i koszyk chlebka z humisem sa darmowe. Jedzenie bardzo dobre. Mohamed jest mega zabawny. Polecamy :)

1  Dziękujemy, AdmG512

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, ogromne porcje w korzystych cenach ,usmiechnieta oraz pomocna obsługa na koniec wlasciciel poczestowal nas lokalnymi slodyczami i herbatka na lepsze trawienie , szczerze polecam

1  Dziękujemy, darqstg k
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo miły właściciel, hummus i motabbal super, inne dania różnie, aczkolwiek wydaje nam się, że to jedna z najtańszych knajp tutaj. Od drugiej wizyty jesteśmy traktowani jak stali klienci, przy wejściu zostajemy poczęstowani herbatą z miętą. Atmosfera miejsca super. W przeciwieństwie do innych restauracji, przy wejściu do tej nie jesteśmy ze wszystkich stron atakowani przez naganiaczy. Polecamy ;)

1  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Pan właściciel miły zrobił cherbatke ekstra i wodę miły i zabawny właściciel .Dobre jedzonko i dużo .Polecam

Dziękujemy, Sikoralu
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie duze porcje nie do przejedzenia choc bylismy glodni po calym dniu zwiedzania Petry. Jako czekadelko podano przepyszna arabska salatke humus i chlebek pita. Miesko z wielblada i kofta w pomidorach przepyszne. Do tego herbata z miętą i uroczy przesympatyczny pan ktory to wszystko serwowal.W srodku chlodno choc to upalny lipiec. Goraco polecam.

1  Dziękujemy, DANUTA S

Reem Beladi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Reem Beladi Restaurant? Podziel się wrażeniami!