Zrecenzowano: 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten hotel, dobre jedzenie, czyste pokoje, lokalizacja, widok z okna i przede wszystkim miły i bardzo gościnny menager hotelu Naheth!!!! Polecam wszystkim, którzy pragną zwiedzić niedaleką Petrę!!!!

Dziękujemy, Tomasz051067
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: naheth m, Manager, Petra Sella HotelOdpowiedź udzielona 10 grudnia 2018

Drogi Naszego Gościa Tomasz051067,

Dziękujemy za poświęcenie cennego czasu na zamieszczenie komentarzy na Tripadvisor.

Mój zespół i byli szczęśliwi czytając, że udało nam się spotkać i przekroczyć twoje oczekiwania i wiedzieć, że dałeś nam szansę, aby zademonstrować nasze zaangażowanie w gościnę.

Wasze opinie zwrotne są źródłem ogromnej zachęty dla personelu i kadry kierowniczej, aby robić jeszcze lepiej w przyszłości.

Z niecierpliwością czekamy na przyjemność powitania Państwa w hotelu Petra sella w niedalekiej przyszłości.

Zrecenzowano: 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W grudniu wybraliśmy się do Petry. Nocowalismy w hotelu Sella. Jego manager Naheth był bardzo dla nas miły i pomocny. Było nas 5 osób i nie zamieściliśmy się do jednej taxi. Naheth podwiózł dwie osoby do bram Petry. Dał duży upust na kolację w hotelu, zaprosił na darmową herbatę, wydrukował boardingi. Generalnie właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Dziękujemy, Przemysław R

Drogi Naszego Gościa Przemysław R,

Zrecenzowano: 5 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy w hotelu dwa dni. Pokoje czyste i przyjemnie. Piękny widok z okna na panoramę miasta. Spokojne miejsce. Bardzo uprzejmy i pomocny personel. 30 minut spaceru do Petry. Polecamy hotel i pyszne i obfite śniadania.

1  Dziękujemy, bo_enau2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: naheth m, Manager, Petra Sella HotelOdpowiedź udzielona 5 grudnia 2018

Drogi Gościu

Dziękujemy za poświęcenie czasu na udostępnienie recenzji.

Bardzo się cieszymy, że spędziłaś z nami swój pobyt i że jesteś zadowolony z usług hotelowych i świadczonych usług.

Twoje życzliwe komentarze są źródłem ogromnej zachęty dla personelu i kadry zarządzającej, aby robić jeszcze lepiej w przyszłości.

Mamy szczerą nadzieję, że Twoje podróże spowodują powrót w niedalekiej przyszłości.

nahth nawafleh

Zrecenzowano: 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Atmosfera, obsługa- szczególnie Mahommed -na najwyższym poziomie. Uprzejmie i serdecznie nas przyjeli. Jedzenie regionalne bardzo dobre. Szczerze rekomenduje ten hotel wszystkim wybierajacym się do Perry. Pozdrowienia dla osób z recepcji.

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, Maciej D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: naheth m, Guest Relations Manager, Petra Sella HotelOdpowiedź udzielona 15 lutego 2018

Dear Our Guest Maciej D

I would like to thank you for choosing to stay at petra sella hotel and for taking the time to share your comments with us.

I am very happy to read the comments about your stay with us. Our main goal in the hotel is to dedicate our attention to the guests and not only meet but try to exceed their expectations; it is rewarding to know we have accomplished this in your visit.

We look forward to welcoming you back once again.

Respectfully,

Zrecenzowano: 21 października 2016

Nieco oddalony od centrum miasta za to w cichym miejscu ale bez problemu można za niewielkie pieniądze dojechać taksówką do centrum miasta i do wejścia do Petry. Przemiły i bardzo pomocny personel. Pokój niewielki ale odnowiony i bardzo przyjemny. Łazienka czysta i bardzo komfortowa.

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, edyta81
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mohamad M, Manager, Petra Sella HotelOdpowiedź udzielona 12 listopada 2016

Dearest,
Thank you for your kind and honest feedback, we are very glad that you are satisfied in your staying with us, as we hope that you will visit us again in the future.
kind regards
Mohamad