Petra/Wadi Musa

“pyszne”

Beit Al-Barakah Restaurant
Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne jedzenie w dobrej cenie. Bardzo miła, profesjonalna obsługa Warte odwiedzenia. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, subversi0n

Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, kilka rzeczy jako dodatek. No i super Właściciel. Godne polecenia!

Dziękujemy, Tomek G
Zrecenzowano 4 września 2019

Polecamy szczególnie tę restaurację Na obiad lub kolację w centrum. Bardzo ładny ogródek oraz środek. Warto zwrócić uwagę na czystość, z którą większość odwiedzonych miejsc miało problem. :)
Ceny od 2 jod do 10 jod za miks grillowanego mięsa z warzywami i frytkami. Dostaliśmy do obiadu herbatkę i balkavę.

Dziękujemy, Beesiak132
Zrecenzowano 2 września 2019

Bylismy tutaj dwa wieczory z rzędu ponieważ tak nam smakowało. Właściciel jest bardzo gościnny, obsługa miła. Lokalne dania są pyszne, w dobrej cenie, na koniec dostaliśmy baklawę, cud świata!

1  Dziękujemy, Gbonga
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo miła i przyjazna obsługa, jedzenie bardzo dobre. Na koniec dostałem poczęstunek w formie herbaty oraz ciastka. Polecam :)

Dziękujemy, Mateusz G

Beit Al-Barakah Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Beit Al-Barakah Restaurant? Podziel się wrażeniami!