“Dobre jedzenie, super właściciel”

Beit Al-Barakah Restaurant
Zrecenzowano 4 września 2019

Polecamy szczególnie tę restaurację Na obiad lub kolację w centrum. Bardzo ładny ogródek oraz środek. Warto zwrócić uwagę na czystość, z którą większość odwiedzonych miejsc miało problem. :)
Ceny od 2 jod do 10 jod za miks grillowanego mięsa z warzywami i frytkami. Dostaliśmy do obiadu herbatkę i balkavę.

Dziękujemy, Beesiak132

Zrecenzowano 2 września 2019

Bylismy tutaj dwa wieczory z rzędu ponieważ tak nam smakowało. Właściciel jest bardzo gościnny, obsługa miła. Lokalne dania są pyszne, w dobrej cenie, na koniec dostaliśmy baklawę, cud świata!

1  Dziękujemy, Gbonga
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo miła i przyjazna obsługa, jedzenie bardzo dobre. Na koniec dostałem poczęstunek w formie herbaty oraz ciastka. Polecam :)

Dziękujemy, Mateusz G
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najlepsze mansef z baranina jakie jedliśmy, porcje były baaardzo duże. Wszystko świeże i aromatyczne. Właściciel restauracji bardzo miły, daje lekcje z jedzenia palcami po „jordańsku”. Ceny przystępne, a najedliśmy się do syta. I herbatka z mięta. Rewelacja ! Dziękujemy.

1  Dziękujemy, Dominika D
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Dobre jedzenie, charyzmatyczny i gościnny menadżer, który zaserwowal 3 gratisowr poczestunki, serdecznie polecam.

Dziękujemy, Karolina C

Beit Al-Barakah Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Beit Al-Barakah Restaurant? Podziel się wrażeniami!