“Bardzo sympatyczne miejsce”

Beit Al-Barakah Restaurant
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo miła i przyjazna obsługa, jedzenie bardzo dobre. Na koniec dostałem poczęstunek w formie herbaty oraz ciastka. Polecam :)

Dziękujemy, Mateusz G

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najlepsze mansef z baranina jakie jedliśmy, porcje były baaardzo duże. Wszystko świeże i aromatyczne. Właściciel restauracji bardzo miły, daje lekcje z jedzenia palcami po „jordańsku”. Ceny przystępne, a najedliśmy się do syta. I herbatka z mięta. Rewelacja ! Dziękujemy.

1  Dziękujemy, Dominika D
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Dobre jedzenie, charyzmatyczny i gościnny menadżer, który zaserwowal 3 gratisowr poczestunki, serdecznie polecam.

Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Menu małe ale lokalne- jedzenie świeże, tradycyjne, bez oszczędzania na jakości. Obsługa miła, czysto, ceny ok

Dziękujemy, Daniel W
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje ogromne, pyszne, dostaliśmy gratis po dwie herbaty i deser. Obsługa miła - generalnie polecam

Dziękujemy, matmilcz

Beit Al-Barakah Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Beit Al-Barakah Restaurant? Podziel się wrażeniami!