“Restauracja”
Al-Wadi Restaurant — recenzja

Al-Wadi Restaurant
Zrecenzowano 7 września 2019

Pyszne jedzenie, wspaniała obsługa (szczególnie Amir ;)). Z całego serca polecam to miejsce dla osób które odwiedzają Wadi Musa

Dziękujemy, MariaF7776

Zrecenzowano 7 września 2019

Miła obsługa, smaczne dania
Sama robiłam pite, herbatkę dają za darmo.
Polecam bardzo. Jedliśmy danie z wielbłąda

Dziękujemy, Wiolasokolowska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie. Zachęcam do spróbowania hummusu z gorącym pieczywem. Polecam z czystym sumieniem :)

Dziękujemy, Dominik N
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, bardzo dobre soft drinki, przepyszne jedzenie. Polecam na początek humus i arabic salat a następnie Manasaf. Obsługa 5+ obsługiwał nas Baha! Super gość!

Porcja dania głównego idealna dla 1 lub 2 osób! Spokojnie możesz się najeść.

Dziękujemy, 500przemekm
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Super podane potrawy kuchni arabskiej. Porcje baaaaardzo duże. Dania mięsne z ryżem to spokojnie porcje dla dwóch osób. Bardzo miła obsługa. Pozdrowienia dla Baha. :)
Szkoda, że nie ma normalnego piwa, bo było by ukoronowaniem ciepłego dnia. Nienormalne piwo jest :) bezalkoholowe.
Ceny nie są niskie, ale jedzenie absolutnie tego warte.

Dziękujemy, igormC5613OI

Al-Wadi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Petra/Wadi Musa, Ma'an Governorate

Byłeś(-aś) w Al-Wadi Restaurant? Podziel się wrażeniami!