“Wspaniałe doświadczenie kulinarne ”
Taverna Tradicionale — recenzja

Taverna Tradicionale
Nr 1 wśród 55 Restauracje (Gjirokaster)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre albańskie przysmaki w samym centrum blisko zamku, uprzejma obsługa i niskie ceny, ☺☺
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Piecio

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa albańska kuchnia podana w rodzinnej atmosferze. Próbowaliśmy prawie wszystkiego. Poezja smaków. Polecam wpaść przed porą obiadową ;)

Dziękujemy, lukaszlip
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Niewielka rodzinna tawerna, polozona na uboczu. Warto jednak jej poszukac, bo jedzenie jest znakomite a wlascicielom bardzo zalezy, by kazdy wyszedl zadowolony. Warto skosztowac prawdziwej albanskiej kuchni.
Polecam z calego serca.

Dziękujemy, Piotr_Mich
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Atmosfera rodzinna, fantastyczna, zaskakujące świetne smaki posiłków, właściciele potrafią ugotować zupę w 40min. Byliśmy 3 razy na kolacji i lunchu.
świetne miejsce dla całych rodzin i innych.

Dziękujemy, Grzehoof
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka bez szczególnego wyglądu, gdyby nie opinie na trip advisor to na pewno nawet bym do niej nie zajrzała. A tu takie miłe zaskoczenie: bardzo mili ludzie i mega smaczne jedzenie, do tego w przyzwoitych cenach. Polecam głównie baklazana. Minus to kwestie warunków, np. toaleta.

Dziękujemy, SylwiaBu

Taverna Tradicionale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gjirokaster, Gjirokaster County

Byłeś(-aś) w Taverna Tradicionale? Podziel się wrażeniami!