Durres
Zrecenzowano: 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje w hotelu Villa Balani to strzał w 10. Pokój kameralny, panuje w nim przyjazna atmosfera, obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Przestronne pokoje, czyste i sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo smaczne. Do plazy minuta spaceru, na której do dyspozycji mamy bezpłatne leżaki oraz prysznic ze słodką wodą.

1  Dziękujemy, 751kamilab
Zrecenzowano: 16 września 2019

Hotel jest czysty, nowy, i zadbany. Bardzo miła obsługa, zawsze pomocna, mówiąca po angielsku i włosku. Posiłki bardzo smaczne, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Wakacje spędzone w Villa Balani mijają bardzo szybko, bo wszystko co dobre szybko się kończy.
Polecam !!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdy pokój jest tak samo ładny, każdy pokój ma swój taras, pokoje są bardzo podobne
1  Dziękujemy, Paulina D
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spoko, właściciele dbają o wszystko. Brakowało mi ostrych dań. Nazajutrz do kolacji otrzymałem Tobasco. Zorganizowali specjalnie dla mnie. Ogólnie hotel położony przy głównej promenadzie, ale na jego zapleczu... prawdziwa Albania! Rankiem kogut pieje, z uwagi na ciasną zabudowę można poobserwować z balkonu życie zwykłych Albańczyków, wieczorem słychać z oddali nawoływania z meczetu. Pełen folklor. Jeśli ktoś lubi tłumy wokół - polecam to miejsce. W Polsce tego nie ma!

1  Dziękujemy, StefanSiara
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Bardzo polecam pobyt. Właściciel wraz z synami bardzo sympatyczni i pomocni. Do plaży może 100 metrów i leżaki w cenie pobytu i to duży plus ze nie przy samej plaży bo życie zaczyna się wieczorem i przy plazy i ulicy tłumy i hałasy. Smaczne jedzenie choć czasem powtarzalne ale dobre. Makaron z owocami morza nie jadłem lepszego. Ponoć przepis żony właściciela. Pychota. Gościnność Albanczykow na najwyższym poziomie. Polecam. Ps. Dobrze wynająć auto i pozwiedzać Albanie.

1  Dziękujemy, 463grzegorzn
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miły rodzinny hotel z dobrym jedzeniem i przemiła obsługą, pokoje sprzątane codziennie, właściciel przemiły człowiek zawsze pomoże. Blisko do plaży i do głównej promenady. Miło spędzony czas.

Dziękujemy, Aannaa2017