Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Bardzo polecam pobyt. Właściciel wraz z synami bardzo sympatyczni i pomocni. Do plaży może 100 metrów i leżaki w cenie pobytu i to duży plus ze nie przy samej plaży bo życie zaczyna się wieczorem i przy plazy i ulicy tłumy i hałasy. Smaczne jedzenie choć czasem powtarzalne ale dobre. Makaron z owocami morza nie jadłem lepszego. Ponoć przepis żony właściciela. Pychota. Gościnność Albanczykow na najwyższym poziomie. Polecam. Ps. Dobrze wynająć auto i pozwiedzać Albanie.

1  Dziękujemy, 463grzegorzn
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miły rodzinny hotel z dobrym jedzeniem i przemiła obsługą, pokoje sprzątane codziennie, właściciel przemiły człowiek zawsze pomoże. Blisko do plaży i do głównej promenady. Miło spędzony czas.

Dziękujemy, Aannaa2017
Zrecenzowano: 4 września 2019

Z przyjemnością polecam Villę Balani dla każdego. Wszystko w pokoju działało sprawnie, codziennie sprzątany, klimatyzacja nie zawodziła. To, co zasługuje na największą pochwałę - jedzenie! Mimo małego wyboru (w porównaniu do dużych hoteli) serwowane potrawy były przepyszne i różnorodne. Codziennie inna obiadokolacja, zawsze do wyboru różne mięsa, surówki, czy dodatki, również świeże owoce. Od morza dzieli tylko przejście przez ulicę. Ludzie pracujący w Villi są przyjaźni, w stopniu dobrym komunikują się po angielsku, a nawet po polsku :) Polecam

Dziękujemy, Str_Agata
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

W Villi Balani spędziliśmy bardzo udany tydzień. Hotel oddalony około 50 metrów od głównej ulicy (duży plus ponieważ nie było słychać hałasów dobiegających z ulicy) i 100 metrów od morza. Plaża duża, zejście do morza bardzo łagodne. Woda ciepła. Na plaży bezpłate leżaki i parasole dla gości hotelowych. Pokoje jak i sam hotel są nowe i gustowanie urządzone. Jedynym minusem jest widok z okna i balkon. Dostaliśmy pokój z widokiem na budowę sąsiedniego budynku. Wejście na balkon nie było osłonięte moskitierą jak w innych pokojach, co dało się odczuć zwłaszcza wieczorami kiedy bardzo dokuczały komary. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa hotelu. Prowadzony jest przez bardzo uprzejmych i rodzinnych gospodarzy. Widać było rodzinną atmosferę. Obsługa hotelu zawsze służyła pomocą. Każdy problem załatwiali "od ręki". Posiłki serwowane w ładnej restauracji, urozmaicone i bardzo smaczne. Z czystym sumieniem można polecić hotel jako idealne miejsce na wspaniałe wakacje. Bardzo chętnie byśmy tam wrócili.

1  Dziękujemy, natalia_gra
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Żaden hotel nie może się równać z Villa Balani, a byliśmy już w wielu hotelach. Wspaniała obsługa, bardzo smaczne jedzenie, pokoje nowiutkie, czyściutkie, codziennie sprzątane. Klimatyzacja nowa, działająca bez zastrzeżeń. Do tego bezpłatne leżaki i parasol na plaży. Zdecydowanie polecam.

1  Dziękujemy, Anna S