Zrecenzowano: 4 września 2019

Z przyjemnością polecam Villę Balani dla każdego. Wszystko w pokoju działało sprawnie, codziennie sprzątany, klimatyzacja nie zawodziła. To, co zasługuje na największą pochwałę - jedzenie! Mimo małego wyboru (w porównaniu do dużych hoteli) serwowane potrawy były przepyszne i różnorodne. Codziennie inna obiadokolacja, zawsze do wyboru różne mięsa, surówki, czy dodatki, również świeże owoce. Od morza dzieli tylko przejście przez ulicę. Ludzie pracujący w Villi są przyjaźni, w stopniu dobrym komunikują się po angielsku, a nawet po polsku :) Polecam

Dziękujemy, Str_Agata
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

W Villi Balani spędziliśmy bardzo udany tydzień. Hotel oddalony około 50 metrów od głównej ulicy (duży plus ponieważ nie było słychać hałasów dobiegających z ulicy) i 100 metrów od morza. Plaża duża, zejście do morza bardzo łagodne. Woda ciepła. Na plaży bezpłate leżaki i parasole dla gości hotelowych. Pokoje jak i sam hotel są nowe i gustowanie urządzone. Jedynym minusem jest widok z okna i balkon. Dostaliśmy pokój z widokiem na budowę sąsiedniego budynku. Wejście na balkon nie było osłonięte moskitierą jak w innych pokojach, co dało się odczuć zwłaszcza wieczorami kiedy bardzo dokuczały komary. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa hotelu. Prowadzony jest przez bardzo uprzejmych i rodzinnych gospodarzy. Widać było rodzinną atmosferę. Obsługa hotelu zawsze służyła pomocą. Każdy problem załatwiali "od ręki". Posiłki serwowane w ładnej restauracji, urozmaicone i bardzo smaczne. Z czystym sumieniem można polecić hotel jako idealne miejsce na wspaniałe wakacje. Bardzo chętnie byśmy tam wrócili.

1  Dziękujemy, natalia_gra
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Żaden hotel nie może się równać z Villa Balani, a byliśmy już w wielu hotelach. Wspaniała obsługa, bardzo smaczne jedzenie, pokoje nowiutkie, czyściutkie, codziennie sprzątane. Klimatyzacja nowa, działająca bez zastrzeżeń. Do tego bezpłatne leżaki i parasol na plaży. Zdecydowanie polecam.

1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel bardzo dobry, lekko odsunięty od ulicy co zapewnia trochę ciszy. Ale do morza ok 100 m i na wprost.
Darmowe parasole i leżaki. Morze jest tu płytkie i ciepłe.
Genialni mili i uczynni właściciele - właściciel w każdej chwili gotowy do porozmawiania i pomocy.
Pokoje czyste hotel nowy, naprawdę miła obsługa że strony każdej osoby.
Jedzenie bardzo dobre i ile kto zje :)
Wi-Fi - na każdym piętrze router
w ofercie TUI były super wycieczki z których korzystaliśmy + spacery do samego Durres i spotkanie z ludźmi i miejscami do których nie dociera all exclusive :)
Albania to raczej kraj dla tych co chcą też coś zobaczyć, pospacerować po okolicy, wyjechać na wycieczki - są super- a jak ktoś chce tylko all inclusive czy jak mawiają nasze dzieci all excusme to raczej Turcja i Tunezja :)
Polecam i zachęcam do przyjazdu.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje od strony morza mają widok na promenadę i czasami kawałek morza, ale trochę głośniej
1  Dziękujemy, arturmielnik
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Spędziłyśmy w Villi Balani niezwykle przyjemny tydzień, obsługa obiektu na bardzo wysokim poziomie, pokoje czyste i sprzątane regularnie, jedzenie świeże i bardzo smaczne. Obiekt położony bardzo blisko plaży, a właściciele bardzo pomocni.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, FellowTraveler408806