Durres Archaeological Museum
Dużo historii

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019
kkazamo
Muzeum w Durres - przerwa w plażowaniu

Muzeum posiada spory zbiór przedmiotów z czasów rzymskich - naczynia ozdoby. Myślę, że warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2017
Paweł S
Lodz, Poland

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Niestety nie mogę pozytywnie ocenić wizyty. Nie znam na tyle historii aby móc z zaciekawieniem obejrzeć eksponaty i zarazić tym innych. Nikt z obsługi muzeum, po wydaniu nam biletu nie starał się zainteresować zgromadzonym w muzeum dorobkiem.Za 2,5 euro od osoby za bilet mogliśmy obejrzeć eksponaty, ewentualnie zapoznać się z ich zdawkowym opisem w j. albańskim i angielskim i tyle. Otwarty był tylko parter muzeum, a raczej tej wystawy. Nawet prospektu pamiątkowego nie wydają. Jeśli nie znasz historii to nikt cię tutaj nią nie zainteresuje i nie zachęci .Miło by było aby znalezł się jakiś przewodnik po tej wystawie.

Dziękujemy, asiarz
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce, bardzo dużo eksponatów do zobaczenia. Ogólnie polecam. Wejściówka jeśli dobrze pamiętam to 100 leków.

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

A ma być jej jeszcze więcej. Na razie można zwiedzić tylko parter muzeum a znajdziemy tam artefakty z okresu greckiego i rzymskiego. Wszystko opisane po angielsku. Naprawdę warto tam spędzić przyjemną godzinkę

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kkazamo
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018

Bardzo ciekawe miejsce, dużo ciekawych eksponatów. Pomieszczenia klimatyzowane, bardzo miła obsługa.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Maciej T
Zrecenzowano: 13 czerwca 2018

Uwielbiam muzea! Ale nie takie. Czynne było tylko jedno piętro, ale też odpowiednio obniżyli cenę. Może byłoby ciekawiej z przewodnikiem, ale bez przewodnika to jest to muzeum na piętnaście minut. Opisy w stylu "Wazy z I wieku" czy "Figura z II wieku", nic ponad to, niestety. Oczywiście wiem, że ciężko byłoby się rozwodzić nad jedną wazą, ale jakiś dodatkowy komentarz dotyczący epoki czy czegokolwiek byłby fajny. A tak... smutek i nuda.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, siwczykk