“Polecam”

Troy Piceri Grill House
Nr 4 wśród 215 Restauracje (Durres)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krewetki bardzo smaczne duza porcja adekwatna do ceny. Baranina troche za bardzo "żylasta" w innej restauracji jadlam lepsza, ale przyprawiona byla bardzo dobrze.

Dziękujemy, anekak05

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecamy, pyszne jedzenie, doskonała obsługa, mila atmosfera. Polecamy makarony i steki, rewelacja!

Dziękujemy, O7934FWmicha_s
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jeżeli chodzi o Albanię jedliśmy w kilku restauracjach. Tutaj jest świetna obsługa, dobra komunikacja w języku angielskim.
Pizza była pyszna, najlepsza w całym Durres.
Dodatkowo dania z grilla były świetne. Bardzo polecamy!

Dziękujemy, Michał D
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne i świeże owoce morza. Przemiła i profesjonalna obsługa. Czego chcieć więcej. Mapy Google lekko przekłamują lokalizację, restauracja jest ok 300 metrów w stronę Golem w stosunku od wskazania nawigacji.

Dziękujemy, 882patryks
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dogodna lokalizacja, przyjemne wnętrze i naprawdę miła obsługa. Poza tym na temat posiłku nie możemy nic więcej powiedzieć. Zamówiliśmy grillowaną montwę oraz grillowaną ośmiornicę, przemiły kelner oświadczył że ani jednego ani drugiego dania z karty nie mają, w zamian zaproponował kalmary i krewetki twierdząc iż to podobne dania. Z przykrością podziękowaliśmy i udaliśmy się do konkurencji.

Dziękujemy, Paweł D

Troy Piceri Grill House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Golem, Tirana County
Durres, Durres County

Byłeś(-aś) w Troy Piceri Grill House? Podziel się wrażeniami!