“Pyszne!”

Troy Piceri Grill House
Nr 4 wśród 213 Restauracje (Durres)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecamy, pyszne jedzenie, doskonała obsługa, mila atmosfera. Polecamy makarony i steki, rewelacja!

Dziękujemy, O7934FWmicha_s

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jeżeli chodzi o Albanię jedliśmy w kilku restauracjach. Tutaj jest świetna obsługa, dobra komunikacja w języku angielskim.
Pizza była pyszna, najlepsza w całym Durres.
Dodatkowo dania z grilla były świetne. Bardzo polecamy!

Dziękujemy, Michał D
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne i świeże owoce morza. Przemiła i profesjonalna obsługa. Czego chcieć więcej. Mapy Google lekko przekłamują lokalizację, restauracja jest ok 300 metrów w stronę Golem w stosunku od wskazania nawigacji.

Dziękujemy, 882patryks
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dogodna lokalizacja, przyjemne wnętrze i naprawdę miła obsługa. Poza tym na temat posiłku nie możemy nic więcej powiedzieć. Zamówiliśmy grillowaną montwę oraz grillowaną ośmiornicę, przemiły kelner oświadczył że ani jednego ani drugiego dania z karty nie mają, w zamian zaproponował kalmary i krewetki twierdząc iż to podobne dania. Z przykrością podziękowaliśmy i udaliśmy się do konkurencji.

Dziękujemy, Paweł D
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

....bardzo długie oczekiwanie na zamówienie, trzy stoliki zajęte wraz z nami(rodzina mama, tata i dwójka dzieci), trzech kelnerów obsługujących. Zamówiona sałatka z owocami morza: kalmary i mule okazały się nieświeże, wręcz mega śmierdzące !!!! Mimo, że oddałam ją i dałam do powąchania to zostaliśmy obciążeni nią w rachunku, pizza spalona, na nią najdłuższy czas oczekiwania, wszyscy zdążyli skończyć swoje dania...... dobre mule i makaron z pomidorami, nie polecam i wystrzegam ze względu na podane zepsute owoce morza w sałatce i bardzo, bardzo długi czas oczekiwania, mimo, że był mały ruch

Dziękujemy, 557_ukaszb

Troy Piceri Grill House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Golem, Tirana County
Durres, Durres County

Byłeś(-aś) w Troy Piceri Grill House? Podziel się wrażeniami!