Durres
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel z pięknymi widokami z okien. Pokoje sprzątane codziennie (wymiana ręczników i pościeli, choć przydałoby się także odkurzyc co 2 dni), jedzenie dobre i duży wybór (jedynie chleb i kawa z ekspresu nam nie smakowały). Ładny i duży basen z dużą liczbą leżaków i przede wszystkim plaża codziennie sprzątania, na której jest bardzo dużo leżaków i nie brakuje ich dla gości. Bardzo miła i pomocna obsługa na recepcji (panie chętnie pomagały w razie problemów). Świetni kelnerzy i super barman w barze przy basenie (pozdrawiamy go serdecznie ). Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, 603malwinag
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w porządku, w części nowszej pokoje zadbane, lekkie niedociągnięcia jak niedokończony balkon ale nie przeszkadza to w spokojnym pobycie. Trochę zaskakujące podejście do gości All inclusive. Wyglada to trochę jak gorsza kategoria.

Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Mimo, ze przy basenie juz w godzinach porannych nie było miejsc zawsze potrafili pomoc.

1  Dziękujemy, Madziarek
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie hotel bardzo ładny, nowoczesny, czysty. Widok na morze z pokoju genialny. Usytuowany tuż przy plaży. Wakacje oceniam na plus. Pozostaje kwestia jedzenia (całe 8 dni czerstwy chleb na śniadanie i kurczak przy kolacji i obiedzie). Wybór alkoholu bardzo słaby : piwo, koniak, rakija i wino. Reszta oczywiście jest ale za dopłata. No i to co mi się osobiście nie podobało to restauracja w hotelu dostępna dla gości z zewnątrz : zapłacisz to Cię obsłużą. Jeśli lubi się pospać (7 rano) to o leżakach na basenie można zapomnieć. Ogólnie hotel dla osób mało wymagających ze sporym potencjałem. To był mój pierwszy raz w Albanii. Oby tylko się rozwinęli :)

Dziękujemy, AngeGier
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Bardzo dobry, czysty hotel tuż przy plaży. Doskonały personel w restauracji i w barze - profesjonalny, z klasą i wysoką kulturą. Szczególne podziękowanie za pomoc w trudnej chwili dla przemiłego kelnera o imieniu Nardi :) Z personelem można bez problemu porozumieć się po angielsku, ale też bardzo miło, że uczą się polskiego. Świetna obsługa i pyszna kawa w barze hotelowym przy promenadzie, pyszne lody, które serwuje Jeton z Macedonii :). Pokoje są bardzo czyste i ładnie urządzone. Bardzo dobre jedzenie, codziennie owoce morza, w szczególności pysznie przyrządzone mule. Śniadania, na które niektórzy narzekają, dla mnie ok, bo wszystko to, co lubię (sery, warzywa i słodkości na ciepło - ja niczego więcej nie potrzebuję). Przy basenie zwykle dużo ludzi, ja wybieram zawsze plażę i leżak najbliżej morza, nie było z tym problemu. Znam tę plażę bardzo dobrze, bo przyjeżdżam tu często. Trochę jest tu jak na tureckim rynku :), ale sprzedawcy nie są dokuczliwi, zresztą obsługa plaży i ratownik dbają o porządek. Dużo podróżuję prywatnie i służbowo, odwiedziłam wiele miejsc na świecie, ale Albania urzeka mnie najbardziej i wracam do niej z przyjemnością. I myślę, że do hotelu Bonita też wrócę niebawem :)

2  Dziękujemy, Ewa N
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel nowoczesny, zadbany,piękny wystrój recepcji oraz lobby.
Pokoje duże, czyste, z balkonem z widokiem na morze. Ręczniki codziennie wymieniane na świeże. W pokoju lodówka, tv, sejf w cenie, duża szafa.
Jedzenie bardzo dobre, szczególnie gulasz, pizza oraz owoce morza. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Z hotelu jest od razu wyjście na basen gdzie jest pool bar objęty all inclusive. Za basenem jest Beach bar oraz plaża przy samym hotelu i pięknej promenadzie. Leżaki i parasole w cenie.
Na plaży jest Pan leżakowy który pilnuje porządku na terenie hotelowej plaży, oraz ratownik.
Obsługa hotelu mówi w języku angielskim, barman w pool barze zna również zwroty po polsku.
Cała obsługa hotelu bardzo pomocna.
Co wieczór przy pool barze koncerty. W Beach bar co wieczór grał DJ.
Albania to wspaniały kraj i cudownie ludzie. Kraj który bardzo szybko się rozwija i jest warty poznania!
Polecam każdemu Bonite!

1  Dziękujemy, AsiaBsz