Zrecenzowano: 1 września 2018

Hotel prezentuje się przyzwoicie. Pokoje czyste, regularnie sprzątane, ogród zadbany i całkiem spory. Basen zdecydowanie za mały jak na potrzeby hotelu, miejsc wokół basenu bardzo mało, a część leżaków zepsuta. Jedzenie średnie, dosyć monotonne i wydawane w krótkim okresie czasu. Na mieście bez problemu można zjeść smaczne posiłki za przyzwoite pieniądze (szczególnie polecam Ujvara :)). Na plaży parasole i leżaki oraz codzienne animacje. Morze brudne od wodorostów, pływają też śmieci. Na plaży dużo bezdomnych psów. Wokół hotelu parę mini marketów, jednak sama okolica nie proponuje ciekawych rozrywek i wieczorami za bardzo nie ma gdzie wyjść.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, KarolinaN812
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Byliśmy w 4 osoby /z żoną w pokoju - masakra - widok na schody, ale za to z okrągłym łóżkiem, i dwie córki - pokój z widokiem na park - super/. Żarcie monotonne i po 8-45 brak wyboru, kolacje nie najgorsze. Wi-fi w pokojach w połowie turnusu, przedtem w lobby, przed posiłkami było niewydolne. Wejście do hotelu i obejście wspaniałe, z tyłu śmieciarnia. Plaża niedaleko, niestety wszechobecny brud, glony i bezpańskie psy. Obsługa w hotelu uprzejma, niestety rezydentka/animatorka nigdy na nic nie miała czasu - NIE ZORGANIZOWAŁA KOMPLETNIE NIC. Chcieliśmy zorganizować potańcówkę - nie da się, po czym dzieci gości bawiły się sprzętem grającym. Knajpa w jednym dniu zamknięta - jakaś lokalna impreza - po piwo do sklepu /lekka masakra/. Pewnego dnia udzielałem pomocy osobie z epilepsją - żądałem przyjazdu pogotowia - rezydentka stanowczo odmówiła, dopiero po wymuszeniu na niej podjęcia działań - obsługa swoim autem zawiozła poszkodowanego do lekarza prywatnym autem kelnera. Nie jesteśmy wymagający, ale coś tam jednak nie zagrało. Plus za niewielką odległość do lotniska, kierowca po wertepach zawozi ludzi do poszczególnych hoteli. Albania piękna, obsługa /polska/ fatalna!!!
ps. byliśmy w czerwcu 2017r.

Wskazówka dotycząca pokoi: Podróżni nie mają pływu na wybór pokoju - jest przydzielany przez organizatora.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 6 lipca 2018

Cena adekwatna do oferty. Czysto. Monotonne śniadania. Plastikowe kubeczki na napoje. Napoje najtańsze z dostępnych coś a'la nasz tip bądź aro. Wielki minus - internet! Dwóch panów informatyków proponowało, że postawią porządnie sieć ale bez odzewu.W pokojach można zapomnieć o dostępie.... działa jedynie w holu i to tez na słowo honoru!
Dużo zabaw animacyjnych dla dzieci i dorosłych - choć mogliby bardziej się przyłożyć do różnorodności.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AgnieszkaW339
Zrecenzowano: 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

hotel czysty, jedzenie średnie: śniadania monotonne, kolacje bardziej urozmaicone, dostaliśmy duży pokój na ostatnim piętrze z dużą łazienka, widok z pokoju na dach restauracji gdzie była suszona pościel i reczniki, miejscowość słaba, jeżeli chodzi o dobre jedzenie na mieście polecam knajpe Ujvara, smacznie i tanio, zakupy najlepiej robić w markecie na rogu po lewej stronie od wyjścia z hotelu, na plaży dużo żebraków i handlarzy, jak ktoś szuka spokoju, lepiej na plaże chodzić popołudniu, wieczorem ciekawe animacje dla dzieci prowadzone przez animatorki z regobis

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, pitos_pl
Zrecenzowano: 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pobyt wrzesień 2016, 7 dni z Bp Rego Bis. W miarę blisko plaży, posiada bezpłatne leżaki na plaży. Opcja wyżywienia HB. Posiłki dostępne tylko przez godzinę rano i godzinę wieczorem, przez co tworzą się spore kolejki. Jedzenie słabe, bardzo mały wybór. Pieczywo podawane w papierowych torbach. Okolica we wrześniu prawie wymarła. Czynnych kilka knajpek, wieczorem nie ma gdzie wyjść. Pokoje niewielkie i ciemne. Kabina w łazience mikroskopijna.
Polecam nie wymagającym.

Termin pobytu: październik 2016