Durres
Amfiteatr

Idac w Durres raptownie wyłania sie amfiteatr..troche za maly przytloczony przez... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
L7757YOmartam
Białystok, Polska
Ładne miejsce

Zrecenzowano: 12 września 2019
Jacek M
Zawiercie, Polska

Zrecenzowano: 12 września 2019

Ciekawy zabytek, który warto odwiedzić będąc w Durres. Ruiny ciągle jeszcze będące miejscem prac archeologicznych, ale wykorzystywane też jako kino letnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Strasznie słabo. Na zdjęciach pięknie a naprawdę trochę amfiteatru obudowanego domami i blokami. Słabo dbali o zabytki

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 463grzegorzn
Zrecenzowano: 5 września 2019

Amfiteatr jest pięknie oświetlony nocą, wygląda bajkowo. Natomiast za opłatą biletową w dzień można go zwiedzić wchodząc do środka,

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Elżbieta S
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Przy okazji szybkich odwiedzin w Durres natknęliśmy się na ruiny amfiteatru. Ze zdziwieniem przypatrywałam się obiektowi, który niepozornie został wyodrębniony w mieście, chociaż zasługuje na lepszą oprawę. Ogrodzony teren amfiteatru jak plac budowy, niechlujnie zabezpieczony i wyeksponowany, a przecież to zabytek, o który warto by zadbać, a wygląda jak wygląda. Niestety nie było czasu na przewodnika, ale myślę, że warto zobaczyć i zadumać się nad znaczeniem wartości w ogóle, gdyż pozwala się umierać takim zabytkom w takich miejscach, zamiast

Dziękujemy, asiarz
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce do odwiedzenia. Udało nam się trafić na studentów, którzy za darmo oprowadzili nas po obszarze amfiteatru opowiadając o jego historii. Polecam skorzystać jeśli ktoś ich trafi :) Wejściówka jeśli się nie mylę to 100 leków.

Dziękujemy, Justyna P