Durres
Zrecenzowano: 12 września 2019

Hotel jest ładnie urządzony. Pokój superior dość przestronny z dużym łóżkiem i ładną łazienką. Jedzenie smaczne i pożywne. Oferta napojów w all inclusive raczej skromna. Dobre piwo, poza tym napoje typu cola tylko, jako lokalne odpowiedniki. Plaża czysta z dużą ilością leżaków. Do tego basen na dachu wraz z barem. Hotel w ostatnim dniu naszego pobytu zorganizował noc polską z pieczonym indykiem. Generalnie jest to hotel dla osób, które poszukują miejsca na spokojny wypoczynek bez zbędnych luksusów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z bocznym widokiem są cichsze. Od strony ulicy jest ciągły hałas. Pokoje typu superior są ładne. Standardowe są skromniejsze.
Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano: 9 września 2019

Obsługa elegancka, nie ma czego ich się czepiać, panie sprzątają codziennie, hotel ogólnie czysty, ale jedzenie niestety nie zawsze smakowało (ale kucharz to dobry kumpel). Najbardziej to mogę narzekać jedynie na brak wódki w ofercie. Ja tam z wyjazdu zadowolony, ekipa spoko, ale jeśli ktoś liczy na imprezy nie mieście to nie w durres. Mimo wszystko hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Notakk
Zrecenzowano: 1 września 2019

Najlepszy hotel, najlepsza obsługa, Elion najlepszy!!! Mili, uprzejmi, uśmiechnięci jeśli chodzi o obsługę. Hotel też jest super! Hotel z basenem na dachu wyglada super! Chętnie wrócimy tutaj w następnym roku :)

1  Dziękujemy, Pawel_92xxxx
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel urządzony w stylu królewskim, cały wystrój bardzo dopracowany. Pokoje świetnie urządzone z dużym prysznicem, codziennie sprzątane, niczego nam nie brakowało (pokój superior). Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne, jedynie na śniadanie było codziennie to samo. Dużą zaletą jest restauracja przy plaży, dzięki której nie musieliśmy się wracać do hotelu żeby zjeść obiad czy kolację. Codziennie na kolację pizza dla dzieci. Na obiad owoce morza, zupy, pyszne desery. Prywatna strzeżona plaża, wygodne leżaki i nigdy nie brakowało miejsca! Z hotelu do plaży ponad 100 m (przejście przez główną ulicę i kilka mniejszych uliczek) Na dachu super basen! Zwłaszcza nocą świetnie widoki z 6 piętra! Przy basenie bar, w którym też można zamówić coś do picia. Generalnie polecamy wszystkim ceniącym sobie dobry standard!
Pozdrawiamy najlepszą obsługę! Bardzo mili, pomocni ludzie!
Dziękujemy!!

Dziękujemy, citol2257
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel fajny, nowoczesny i wygodny. Wszystko działało, A kucharz Artur jest mistrzem w swoim fachu. Do plaży trzeba kawałek dojść ale nie było to kłopotliwe. Polecam osobom ceniącym sobie dobry standard.

Dziękujemy, Tomasz N