Zrecenzowano: 1 września 2019

Najlepszy hotel, najlepsza obsługa, Elion najlepszy!!! Mili, uprzejmi, uśmiechnięci jeśli chodzi o obsługę. Hotel też jest super! Hotel z basenem na dachu wyglada super! Chętnie wrócimy tutaj w następnym roku :)

1  Dziękujemy, Pawel_92xxxx
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel urządzony w stylu królewskim, cały wystrój bardzo dopracowany. Pokoje świetnie urządzone z dużym prysznicem, codziennie sprzątane, niczego nam nie brakowało (pokój superior). Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne, jedynie na śniadanie było codziennie to samo. Dużą zaletą jest restauracja przy plaży, dzięki której nie musieliśmy się wracać do hotelu żeby zjeść obiad czy kolację. Codziennie na kolację pizza dla dzieci. Na obiad owoce morza, zupy, pyszne desery. Prywatna strzeżona plaża, wygodne leżaki i nigdy nie brakowało miejsca! Z hotelu do plaży ponad 100 m (przejście przez główną ulicę i kilka mniejszych uliczek) Na dachu super basen! Zwłaszcza nocą świetnie widoki z 6 piętra! Przy basenie bar, w którym też można zamówić coś do picia. Generalnie polecamy wszystkim ceniącym sobie dobry standard!
Pozdrawiamy najlepszą obsługę! Bardzo mili, pomocni ludzie!
Dziękujemy!!

Dziękujemy, citol2257
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel fajny, nowoczesny i wygodny. Wszystko działało, A kucharz Artur jest mistrzem w swoim fachu. Do plaży trzeba kawałek dojść ale nie było to kłopotliwe. Polecam osobom ceniącym sobie dobry standard.

Dziękujemy, Tomasz N
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Gościliśmy w tym hotelu przez tydzień i zdecydowanie polecam! Obsługa najlepsza z jaką się spotkałam. Byliśmy traktowani po królewsku. Szef restauracji najlepszy na świecie! Ogromny wybór pysznych dań i różnorodność w ciągu tygodnia, wino cudowne! :) Kelnerzy również rewelacyjni. Personel zapamiętamy na zawsze (niesamowici ludzie!)
Hotel bardzo dba o gości zarówno w samym hotelu jak i w restauracji na plaży. W pokoju cisza i spokój. Codziennie wymieniają ręczniki i sprzątają (bardzo porządnie). Na dachu hotelu basen i bar - również czysto i przemiła obsługa oraz dobra muzyka! To były zdecydowanie piękne wakacje, a hotel Empire jest strzałem w dziesiątkę.

Dziękujemy, DziewczynaBatmana
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Właśnie wróciłam po 2 tygodniowym pobycie w tym hotelu. Szczerze nie polecam . Pokój miał być 4 osobowy był 3 osobowy , a młodsze dziecko 9 lat dostało łóżko polowe o czym nie było wcześniej wzmianki. Śniadania to że monotonne to się nie czepiam ale ohydne bo zimne czy przyszło się o 7.30 czy o 9.00 zimne odechciewało sie jeść. Przez 3 dni pokój nie sprzątany trzeba było prosić. All inclusive masakra , za wodę gazowaną trzeba było płacić , o wypiciu fajnego drinka za pieniądze można pomarzyć. Lodu do pokoju nie można zabrać , szklanki z baru tez nie jak na obozie przetrwania.Personel uśmiecha się ale nic po za tym.Wszystko takie na słowo honoru. Obiad i kolacja ok każdy coś znajdzie dla siebie ale reszta na bardzo niskim poziomie. Osobiście Albanii nie polecam brud . Plaża ok ale w morzu można natknąć się na wiele śmieci . Jedyny plus tego hotelu to basen . W hotelu nie dzieje się nic.

Dziękujemy, Road39103492987