Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

przed chwilą na stronie  Google

Spędziliśmy tam wakcje pokoje czyste obsługa ok pani Manager bardzo pomocna bar allinex serwuje najtasze alkohole i soki ( ktorej wiedomo zawieraja całą tablicę mendelejewa)a teraz dlaczego tylko jedna gwiazdka a co do wyzywienia nie było zróżnicowane. Hotel udostepnia zewnętrznej wypozyczalni miejsce ,z ktorej skorzystaliśmy pierwsze auto jakie dostaliśmy bylo tr
agiczne ale drugie jakie nam podstawili to juz przesada klima dziala jak chciala turbo zreszte tez fotel kierowcy po zamknieciu auta rozkladal sie ale wiśnienka na torcie bylo to iz hamulce dzialaly na dwa razy szczerze odradzamy tej wypozyczalni i oczywiscie płatność z gory

Dziękujemy, szymonk343
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel ładny,zadbany,pokoje duże,codziennie sprzatane,ręczniki i kosmetyki dokładane. Czysciutko w hotelu.Siłownia na miejscu. Jedzenie pyszne i dużo wszystkiego. Nie wiem kto pisze te negatywne opinie o jedzeniu. Dużo owoców morza. Na temat basenów to trochę do poprawki. Jak np. odpadnie płytka to wloza na miejsce a nie przykleja. I odpadnie znów na drugi dzień...Baseny czyste,leżaki wolne można było znaleźć,na plaży również. Brakowało mi wieczornych występów, jakiegoś tańca,pokazów. Była tylko muzyka. Drinki średnie,obok w barze płatnym lepsze. Można wychodzić do pozostałych 2 hoteli fafa obok. Ogólnie polecam ale baseny 4 gwiazdki. Jedzenie 5.

1  Dziękujemy, Malgorzata F
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel Ok, obsługa i restauracja Ok. Blisko plaży, darmowe leżaki etc.
Niestety Panie na recepcji zero pojęcia o customer service. Ulubione slowo "no" or "dosn't have it".
Szczegolnie nie mogę zrozumieć, jak taki typu obiekt nie ma żelazka dla gosci, lub przynajmniej "iron room'u".

1  Dziękujemy, Luk i
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Bardzo udany wypoczynek.Jedzenie smacze i urozmaicone.Każdy znajdzie coś dla ssiebie.Blisko plaży.Czyste,zadbane pokoje.Przemiła i bardzo pomocna obsługa.Szczególne pozdrowienia dla DORIS I ARBIEGO JESTEŚCIE SUPER :)

1  Dziękujemy, Marti2386
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Wypoczynek jak najbardziej udany. 12 dni szybko zleciało mimo, że nie korzystaliśmy z wycieczek ( za daleko jak dla nas do Macedonii czy Kosowa)
Hotel , czy pokój norma 4 gwizdki a czystość w całym hotelu , restauracji na 5+ , wyżywienie 5 gwiazdek , zabawy sportowe na 4 , a animacje na razie 3 ale się rozkręcają a nawet zorganizowano zabawę na Pierwszą Parę Hotelu ( co wieczór muzyka na żywo przy basenie). Położenie hotelu jak dla nas z żoną 5 gw. bo nie zwiedzamy.( transfer 50 min). Wszyscy pracownicy pomocni i uśmiechnięci na każdym kroku ( nawet dano nam pokój z prysznicem gdy musieliśmy opuścić pokój o 11 a wyjazd na lotnisko był o 21) . Menadżer ( pan i pani) , recepcja , animator ( nowy ) , kelnerzy , barmani i sprzątaczki - wszyscy dla ciebie byś dobrze i w spokoju wypoczywał.

1  Dziękujemy, _ed_flis