Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel ładny,zadbany,pokoje duże,codziennie sprzatane,ręczniki i kosmetyki dokładane. Czysciutko w hotelu.Siłownia na miejscu. Jedzenie pyszne i dużo wszystkiego. Nie wiem kto pisze te negatywne opinie o jedzeniu. Dużo owoców morza. Na temat basenów to trochę do poprawki. Jak np. odpadnie płytka to wloza na miejsce a nie przykleja. I odpadnie znów na drugi dzień...Baseny czyste,leżaki wolne można było znaleźć,na plaży również. Brakowało mi wieczornych występów, jakiegoś tańca,pokazów. Była tylko muzyka. Drinki średnie,obok w barze płatnym lepsze. Można wychodzić do pozostałych 2 hoteli fafa obok. Ogólnie polecam ale baseny 4 gwiazdki. Jedzenie 5.

1  Dziękujemy, Malgorzata F
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel Ok, obsługa i restauracja Ok. Blisko plaży, darmowe leżaki etc.
Niestety Panie na recepcji zero pojęcia o customer service. Ulubione slowo "no" or "dosn't have it".
Szczegolnie nie mogę zrozumieć, jak taki typu obiekt nie ma żelazka dla gosci, lub przynajmniej "iron room'u".

1  Dziękujemy, Luk i
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Bardzo udany wypoczynek.Jedzenie smacze i urozmaicone.Każdy znajdzie coś dla ssiebie.Blisko plaży.Czyste,zadbane pokoje.Przemiła i bardzo pomocna obsługa.Szczególne pozdrowienia dla DORIS I ARBIEGO JESTEŚCIE SUPER :)

1  Dziękujemy, Marti2386
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Wypoczynek jak najbardziej udany. 12 dni szybko zleciało mimo, że nie korzystaliśmy z wycieczek ( za daleko jak dla nas do Macedonii czy Kosowa)
Hotel , czy pokój norma 4 gwizdki a czystość w całym hotelu , restauracji na 5+ , wyżywienie 5 gwiazdek , zabawy sportowe na 4 , a animacje na razie 3 ale się rozkręcają a nawet zorganizowano zabawę na Pierwszą Parę Hotelu ( co wieczór muzyka na żywo przy basenie). Położenie hotelu jak dla nas z żoną 5 gw. bo nie zwiedzamy.( transfer 50 min). Wszyscy pracownicy pomocni i uśmiechnięci na każdym kroku ( nawet dano nam pokój z prysznicem gdy musieliśmy opuścić pokój o 11 a wyjazd na lotnisko był o 21) . Menadżer ( pan i pani) , recepcja , animator ( nowy ) , kelnerzy , barmani i sprzątaczki - wszyscy dla ciebie byś dobrze i w spokoju wypoczywał.

1  Dziękujemy, _ed_flis
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Chętnie wrócę do hotelu jeszcze raz.Jestem zachwycona obslugą hotelową.Przemili ludzie,bardzo sympatyczni,zawsze usmiechnięci,pomocni mimo tego ze mają bardzo duzo pracy zawsze się starają żeby goście byli zadowoleni.Hotel jest bardzo czysty i bez obaw o te ręczniki dzinnie sa wymieniane.Jedzenie bardzo smaczne i duzy wybór,drinki tez mogą być mocne.Wieczorem muzyka na żywo lub dj wszyscy się bawią.W okolicy n wie ma atrakcji w sumie o 23 cisza.Hotel oceniam na 5 ale jak czytam te opinie ze ktoś ręcznika nie miał wymienionego,winda za ciasna i wybór jedzenia był mały to mi ręce opadają.Zacznijcie ludzie od siebie ,zostawianie pet na plaży,butelki,papierki,wyjście na obiad w kostiumie kąpielowym,kompletna siara.Jeśli wydacie na wakacje 2-3 tyś to naprawdę nie czyni z Was Panów

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Sylwia S