Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel nieduży ładnie położony przy samej plaży i to na pewno duży atut. Hotel jest po remoncie i wszystko wygląda i działa jak należy. Basen jest mały i płatny 10 EURO, ale nie ma o nim mowy w ofercie więc problemu nie ma. Pokoje może małe ale ładne, czyste, codziennie sprzątane i schludne. Ręczniki wymieniane regularnie. Jedzenie może monotonne ale na pewno smaczne. Mało owoców i czasami trzeba czekać na uzupełnienie braków, ale to można przeżyć.
Leżaki na plaży zarezerwowane i z tym nie było żadnych problemów. Wifi w naszym pokoju działało średnio albo wcale.
Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach i te szczegóły popsuły ogólne dobre wrażenie o hotelu. Więc tak: obsługa generalnie miła i pomocna i rozumiem że wiele z tego co napiszę poniżej nie jest zasługą na prawdę miłych i pracowitych osób z obsługi. Tak jak już ktoś pisał wcześniej zabrania się gościom hotelowym spożywania posiłków na zewnątrz restauracji i każe się jeść wewnątrz przy wyłączonej klimatyzacji i panujących wewnątrz 35 st. to już nie wygląda dobrze. Po zwróceniu uwagi klimę włączą, ale w kolejnym dniu zabawa zaczyna się od nowa. Niemniej jednak jak na kolacji był rezydent to klimatyzacja działała do czasu aż nie wyszedł z restauracji... co to ma być w ogóle? Brak słów, właściciel powinien zmienić branżę na produkcję betonu to może wszyscy będą zadowoleni. Do tego co kilka godzin następuje 1-2 sekundowa w przerwie dostawy prądu co powoduje regularne wyłączanie klimatyzatorów w pokojach hotelowych - przypadek? Nie sądzę... Rozumiem że prąd nie jest tani , ale my w końcu płacimy za klimatyzowane pokoje więc niesmak pozostał.

1  Dziękujemy, gdyniarek
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel zadbany, czysty,w nowoczesnym stylu. Położony w spokojnej ale ciekawej okolicy. Wzdłuż morza jest deptak którym można pospacerować wieczorami. Plaża czysta, parasole i leżaki w cenie. Jedzenie smaczne, chociaż mógłby być większy wybór.Obsluga miła,zawsze uśmiechnięta. Polecam ten hotel,przez dwa tygodnie wypoczynku nie było do czego się doczepić. Na koniec wspomnę tylko o naszych rodakach...czasami aż za nich wstyd. Narzekają na obsługę,jedzenie, mam wrażenie jakbyśmy byli w dwóch innych hotelach. Wybierają tani hotel a oczekują 5 gwiazdek. Angielskiego nie umieją ale winią personel o brak komunikacji....

Dziękujemy, Gosik78
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Pobyt oceniam za udany. Hotel przytulny i czysty. Wieczorem mieliśmy piękny widok na morze. Minusem hotelu jest płatny basen. Wielkim atutem jest plaża, która znajduje się praktycznie przy samym hotelu. Obsługa i posiłki oceniam bardzo dobrze. Polecam wizytę w centrum miasta.

Dziękujemy, Dagmara P
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Spędziłem w tym hotelu wraz ze znajomymi i rodzinką (3 pary) bardzo fajne wakacje od 8 do 15 lipca 2019 roku. Jak słyszę narzekanie na obsługę, to mnie krew zalewa. Bardzo mili uczynni młodzi ludzie. Nieba by Ci przychylili. wiecznie uśmiechnięci. Czy zdarzają się im wpadki....oczywiście....jak każdemu z nas....oni dopiero mają turystykę od 3 lat w tym rejonie....dajcie im szansę. Hotel bardzo fajny - taki mały rodzinny....polecam z widokiem na morze...cudny widok.....jedzenie jest OK....jak słyszę, że monotonne....to zadaję moim rodakom pytanie....CO WY JECIE NA CO DZIEŃ W POLSCE????. Bardzo polecam dania obiadowe serwowane (płatne) w tym hotelu - super!!!. Naprawdę za 2000 leków (70 zł) dwie osoby to mają wypas obiad z napojami. Hotel warty polecenia. I rezydent Patryk - też. Super przygotowany i kompetentny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bierzcie z widokiem na morze....super!!!
Dziękujemy, MariuszR777
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Wycieczka z TUI. Pokój wygodny, warunki brzegowe zachowane- widok na morze, leżaki na plaży, klima działa świetnie, wifi smiga, lodówka chłodzi. Jedzenie hotelowe wystarczające żeby nie chodzic głodnym, ale aż żal, jak sie je porowna z restauracyjnym. Polecam raczej knajpki w Golem, w których ceny są niższe od warszawskich, knajpka hotelowa (platna) też bardzo dobra. Okolica ciekawa, Durres centrum z muralami na ulicach bardzo ładne, Tirana 30 min autobusem, genialne wycieczki do Ochrydy, nad jezioro Koman. Albania jest piękna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój frontalny z widokiem na morze- szum morza bezcenny
1  Dziękujemy, Marta C