Wakacje spędziliśmy tam zeszłego roku w sierpniu i uważam, że były to najlepsze wakacje. Hotel wyremontowany nowoczesny. piękne pokoje ,personel bardzo miły, w hotelu czysto, jedzenie smaczne chodź powtarzalne ,ale to norma w każdym hotelu my nie narzekaliśmy, zresztą jak chcesz zjeść coś innego to w pobliżu mnóstwo restauracji i stoisk z jedzeniem. Hotel wart polecenia.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, ola m

Hotel super Jedzenie dobre Baza wypadowa ok 80 % to polacy reszta Czesi i Litwini na weekend dojerzdżali Wlosi i Albańczycy.Co do polaków to niektórzy powinnni mieć zakaz wyjazdu za granicę.Pierwszy raz spotkaliśmy się na wczasach,[ byliśmy parę razy] aby ktoś dostał zakaz spożywania alkoholu hotelowego KTO-POLACY(MASAKRA).Co do biura podróży-TUI:poza spotkaniem informacyjnym i dyżurze w hotelu nic poza .Przyjazd do hotelu z kierowcą Albańczykiem który nie znał angielskiego wyzadzeni na głównej drodze 150m.od hotelu.Z powrotem Odbiór z ulicy(150 m od Hotelu) znow przez kierowcę bez znajomości angielskiego.TOTALNE NIEPOROZUMIENIE ze strony TUI OLALI NAS!!!!

Dziękujemy, karabin1964
Zrecenzowano: 8 września 2019

Rewelacyjna obsługa, to wyróżnia się ponad przeciętną. Świeżo odnowiony hotel, wyposażenie i czystość pierwszorzędna. Hotel przy samej plaży, poranną kawę po śniadaniu można wypić pod parasolem, z widokiem na morze. Basen z hydromasażem, brodzik dla dzieci, przydatny w południe, kiedy nie da się wytrzymać na plaży.
Bardzo dobre jedzenie, świeże owoce i warzywa. Kuchnia bardzo urozmaicona, przez całe dwa tygodnie nam się nie znudziło.
Widok na morze z 6 piętra rewelacyjny.
Albania nieco brudna, ale w obrębie hotelu, łącznie z plażą, sprzątano kilka razy dziennie.

Dziękujemy, maciejlewandowskipol
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój i widok super;)
Basen spoko
Jedzenie niezle, tylko trzeba umieć wybrac. Obsługa miła, stara się na tyle ile potrafi. Słabo z angielskim niestety ale w sumie u mnie tez;) poza sezonem polecam ;);)

1  Dziękujemy, Rob E
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie Polecam tego hotelu. Jedzenie jest obrzydliwe. Zimne i tłuste. Że śniadania przerobione na kolację. Wciąż to samo. Mimo opcji all inclusive dużo ludzi jadło ma mieście . Drinki to jakiś żart: podawane w plastikowych kubeczkach, sama nie wiem czy można to nazwać drinkiem: najtańsze brandy i śmierdząca rakija. Wymieszane z najtajsza colą. Właściciel straszny, niemiły. Porażka. Szkoda waszych pieniędzy!!! Jedynie plus dla Pań sprzatajacych- mile i pomocne:)

Termin pobytu: wrzesień 2018
3  Dziękujemy, marta s