Zrecenzowano: 8 września 2019

Rewelacyjna obsługa, to wyróżnia się ponad przeciętną. Świeżo odnowiony hotel, wyposażenie i czystość pierwszorzędna. Hotel przy samej plaży, poranną kawę po śniadaniu można wypić pod parasolem, z widokiem na morze. Basen z hydromasażem, brodzik dla dzieci, przydatny w południe, kiedy nie da się wytrzymać na plaży.
Bardzo dobre jedzenie, świeże owoce i warzywa. Kuchnia bardzo urozmaicona, przez całe dwa tygodnie nam się nie znudziło.
Widok na morze z 6 piętra rewelacyjny.
Albania nieco brudna, ale w obrębie hotelu, łącznie z plażą, sprzątano kilka razy dziennie.

Dziękujemy, maciejlewandowskipol
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój i widok super;)
Basen spoko
Jedzenie niezle, tylko trzeba umieć wybrac. Obsługa miła, stara się na tyle ile potrafi. Słabo z angielskim niestety ale w sumie u mnie tez;) poza sezonem polecam ;);)

1  Dziękujemy, Rob E
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie Polecam tego hotelu. Jedzenie jest obrzydliwe. Zimne i tłuste. Że śniadania przerobione na kolację. Wciąż to samo. Mimo opcji all inclusive dużo ludzi jadło ma mieście . Drinki to jakiś żart: podawane w plastikowych kubeczkach, sama nie wiem czy można to nazwać drinkiem: najtańsze brandy i śmierdząca rakija. Wymieszane z najtajsza colą. Właściciel straszny, niemiły. Porażka. Szkoda waszych pieniędzy!!! Jedynie plus dla Pań sprzatajacych- mile i pomocne:)

Termin pobytu: wrzesień 2018
3  Dziękujemy, marta s
Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Największym minusem jest tu jedzenie, mały wybór i monotonne. Kawa na śniadanie z maszyny okropna. Tylko chleb, zero innego pieczywa. Jeden rodzaj mortadeli i to tyle z kielbas. Na obiad i kolację kurczak w jednej formie. Do tego pływający w tłuszczu. Sporadycznie ryba, makaron twardy z wierzchu okropnie. Dla dzieci nie ma żadnego wyboru. Dziennie biała i czerwona kapusta. Ciastka na deser przynoszone po parę sztuk. Dla wszystkich nie ma. Kelnerzy nie zbieraja talerzy które zalegają na stołach. Dopiero po odejściu od stołu leniwie zabierają się za robotę. Pokój sprzatany po obiedzie jak człowiek chce odpocząć po plażowaniu. Leżaki w 3 pierwszych rzędach płatne 5euro. Brak baru na plaży. Nogi po wyjściu z plaży płuczemy pod szlauchem !!! Nie polecam tego hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
7  Dziękujemy, Marek, Magdalen... B
Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Hotel w porównaniu do Egipskich, Tureckich czy Hiszpańskich bardzo skromny i mały (naturalne, ponieważ Albania dopiero się rozwija turystycznie). Pokoje od 7 piętra wyremontowane i ładne ale małe (winda dojeżdża do 6 piętra i jedzie wg. najwcześniej wciśniętego przycisku), te poniżej większe, ale troszkę zaniedbane z niewygodnym materacem. Wszystkie pokoje czyściutkie, każdy wyposażony w lodówkę, brak jakichkolwiek napoi czy nawet szklanek, telefonu, informacji o hotelu, miejscach turystycznych itp. Basen bardzo czysty, troszkę mały i minusem było to, że słońce pojawiało się dopiero koło godziny 10 a zachodziło tuż po godz. 17. Tylko jeden bar przy basenie (mini okienko jak w barach Kubuś w Polsce za czasów PRLu), w którym w plastikowym kubku można napić się wina czerwonego lub białego, Rakiji i piwa regionalnego, mnóstwo tanich napoi i podróbki coli, brak lodu już po dwóch godzinach otwarcia (co nie zostaje już uzupełnione czasem do końca dnia). Posiłki mało urozmaicone, na kolację i obiad zawsze jako surówka - albo warzywo była kapusta czerwona i biała, pomidor i ogórek. Śniadania - codziennie jajko i jajecznica - jeśli przyszedłeś na śniadanie o godzinie 8 jeszcze ciepłe, o godzinie 9 wszystko na zimno. Jedzenie donoszone na bieżąco, szklanki gorzej. Do śniadania do picia dwa rodzaje soków, woda i kawa, piwo. Do obiadu tylko dwa soki (obrzydliwe swoją drogą), woda i piwo, podobnie na kolacji. Jeśli chciałeś w tym czasie napić się np. kawy dodatkowo płatna. Plaża prywatna, mocno zagęszczona leżakami, zawsze był jakiś wolny, trochę brudna, z jakąś dziwną trawą na plaży. Po powrocie z niej płuczesz się uwaga… szlaufem. Łazienka dla plażowiczów to dziura w ziemi, trochę koszmarna, dla niektórych znajomych nie do przyjęcia, ja ryzykowałam ;) Brak jakichkolwiek animacji. Brak ręczników na basenach. Perandor to nie opcja ALl. Za takie pieniądze hotele w innych krajach są dużo lepiej wyposażone. Staram się opisywać ten hotel w miarę obiektywnie. My bawiliśmy się świetnie, bo byliśmy ze znajomymi i troszkę też zwiedzaliśmy, do samego leżakowania ten hotel się raczej nie nadaje. Ma sie wrażenie, że wszystko zrobione (jedzenie, pokoje, basen, bar) najtańszym kosztem.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi