Zrecenzowano 8 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel szczególnie dla rodzin, kids club oferuje dużo atrakcji dla dzieci. Bezpośrednio z hotelu można popłynąć glass-boat podziwiać kolorowe rybki i wciąż żywy kolarowiec jak również popłynąć na snorkeling. Jedzenie dobre ale mogłoby być bardziej urozmaicone i więcej owoców morza. Pokoje dość duże i czyste. Obsługa bardzo pomocna i miła. Spędziliśmy w nim 2 tygodnie i chętnie tam wrócimy.

Data pobytu: listopad 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Agnieszka N
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Cudowny, rajski hotel.To nowy hotel pięknie zaprojektowany z przestronnymi nowocześnie urządzonymi pokojami. Nasz był na parterze, mieliśmy do dyspozycji kawałek ogródka z leżakami a całośc była tak zaprojektowana, że ten ogórdek zapewniał dość sporą prywatność. Hotel wyróżniają fantastyczne jedzenie i serdeczna obsługa. I nie chodzi o to, ze jedzenie jest smaczne a obsługa miła. To coś więcej. Jedzenie jest obłędne, a tak miłych i życzliwych ludzi pracujących dla tego hotelu nigdzie nie spotkałam. Wszyscy, od głownego menedżera po kelnerów stają na głowie by czuć się dobrze, miło i komfortowo.
W ramach all inclusive w pokoju codziennie uzupełniany był barek, czyli duża butelka wody, dwie cole, dwa piwa i przekąska. Tak się złożyło, że ze względu na opóźniony lot miałam okazję zobaczyć inny hotel na wyspie o podobnym standardzie i cenie. I mogę powiedzieć jedno: nawet jeśli na zdjęciach wyglądało to podbnie, to w rzeczywistości nie ma porównania. To niebo a ziemia. Zilwa jest wyjątkowym hotelem o standardzie obsługi tak wysokim, że trudno ją przebić.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na parterze
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, emkaza
Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Hotel wpisujacy sie w otaczajaca przyrode, dwie piekne plaze z palmami z wystarczajaca iloscia lezakow pod palmami, dodatkowo w cenie lodka na snorkling i pobliska wysepke. W cenie rowniez surfing, kajak i zaglowka. Najlepsze jedzenie jakie kiedykolwiek mielismy. Restauracja glowna sklada sie z kilku oddzielonych czesci z pieknymi widokami wiec nie ma tloku i jest kameralnie i elegancko. Pokoje urzadzone wedlug najnowoczesniejszych trendow, bardzo wygodne i czyste. Obsluga w restauracjach, barach, pokojach niezwykle uprzejma, serdeczna usmiechnieta. Czulismy sie otoczeni zyczliwoscia i przyjaznia. Pobyt tam to byla sama przyjemnosc. Mam porownanie, bo 2 dodatkowe dni spedzilam w innym 4 gwiazdkowym hotelu na poludniu i po Zilwie w nowym hotelu nic mi sie nie podobalo.

Wskazówka dotycząca pokojów: Na parterze mielismy wlasny kawalek ogrodu z lezakami. Ogolnie bardzo cicho tylko spiew ptakow
  • Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, annazalewska140
Zrecenzowano 17 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Jeden z najlepszych hoteli w jakim kiedykolwiek byliśmy. Bardzo dobre jedzenie, nowoczesny wystrój wnętrz, obsługa hotelu przyjemna i bez zarzutów. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane. Mimo iż plaża do najpiękniejszych tutaj nie należy rekompensuje ja wysepka położona niedaleko na którą gości wozi hotelowa łódka. Jest tam bar oraz można zjeść obiad w ramach all inclusive. Polecamy

Data pobytu: styczeń 2016, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Łukasz Ł
Zrecenzowano 17 grudnia 2015

Fantastyczny hotel. Urocze i spokojne miejsce. Pokoje czyste, ładnie urządzone i codziennie sprzątane. Jedzenie pyszne, bardzo różnorodne. Piękna piaszczysta plaża, nigdy nie było problemu ze znalezieniem leżaka. Zadbane baseny, a w barze świetne kolorowe drinki. Wszędzie doskonale działające bezpłatne wifi. Jednak największą zaletą tego hotelu jest personel, cudowni ludzie ! dziękuję w szczególności Navin Sungkur za pomoc w każdej chwili oraz najbardziej profesjonalnym kelnerom Philberthaud, Yevin i Kushal za uprzejmość i uśmiech każdego dnia. To były moje najlepsze wakacje, na pewno tam wrócę. Dziękujemy i ściskamy Was mocno !

• Data pobytu: grudzień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Marlena P