Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Wyjechałam na wyjazd z NFZ. Zabiegów jest niedużo ale jestem z nich zadowolona. Jedzenie dobre ale w porcjach którymi nie da się najeść. Za to pokoje to jakaś porażka... Przed przyjazdem dzwonilam do Amer Polu z zapytaniem czy mogę przyjechać dzień wcześniej ponieważ miałam już wolne na co Pani odpowiedziała że nie ma takiej opcji. Natomiast przyjeżdżając do ośrodka usłyszałam od Pani z recepcji że zostały już ostatnie pokoje, ponieważ większość osób z turnusu przyjechała dzień wcześniej i już pozajmowala te lepsze pokoje (także widać tu że ludzie nie są równo traktowani, jednym z mówi się jedno a drugim drugie - kompletny brak profesjonalizmu). Co więcej, pokój dostałam w piwnicy gdzie nie ma ani zasięgu ani WiFi. Żeby zadzwonić do bliskich muszę wychodzić przed budynek. Pokój przed moim przyjazdem najwyraźniej był sprzątany tylko chwilę ponieważ nie brakowało kurzu i dużych pająków. Ściany są zamazane trzema różnymi farbami co widać a zdjęciach, że już o gładzi (a raczej jej braku) nie wspomnę. Każdy mebel jest inny, moje łóżko składa się z dwóch materacy z czego jeden się zsuwa, a w łazience ciągle latają jakieś szare muszki. Na prośbę o zmianę pokoju Pani powiedziała żebyśmy przyszli do niej na drugi dzień, ponieważ zwolni się wtedy wiele pokoi i zostaniemy przeniesieni. Po przyjściu ustalonego dnia recepcjonistka powiedziała, że nie ma takiej opcji że dostaniemy inny pokój i zakończyła rozmowę.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Podrozniczka9988
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Wyżywienie w Amer Pol to porażka, przez 14 dni pobytu śniadania i kolacje wyglądają identycznie, taki sam rodzaj wędliny /mielonka/, trzy plastry pomidora i trzy plastry ogórka , kuleczka sera białego lub sera zółtego i tak przez 14 dni to samo. Zypy lepsze podają w szpitalach niż w sanatorium Amer Pol, wodniste,rzadkie bez zabielania śmietaną.Pieczywo dwa rodzaje bez bułek. Osobom wyjeżdzającym komercyjnie stanowczo odradzam sanatorium Amer Pol, jest mnóstwo innych ośrodkow gdzie wyżywienie jest smaczne i urozmaicone

1  Dziękujemy, EDRASZ4
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Byłam na turnusie komercyjnym w lipcu tego roku. Najgorsze co mnie spotkało to posiłki. Porcje jak dla małego dziecka. Mamy XXI w. i standardem wszędzie są śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Niestety w Amer-polu porcje są wydzielane, na śniadania i kolacje ciągle kanapki, pomidory i ogórki. Po tygodniu nie da się na jedzenie patrzeć. Poza tym gałeczka ziemniaków do obiadu dla dorosłego mężczyzny to kpina. Płacąc 2000 zł za pobyt oczekuje się nieco innych standardów. Bardzo mało zabiegów. Mąż dostał dofinansowanie z PFRON z powodu dysfunkcji narządów ruchu. Baza zabiegowa kompletnie niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wanny takie wysokie, że trzeba było do nich wchodzić po czworakach. Hydromasaż dla 5 osób jednocześnie. Zero swobody, pacjenci gniotą się w wannie jak śledzie, totalny brak komfortu. Nie ma w ogóle zainteresowania pacjentami, wizyta lekarska na wstępie + pomiar ciśnienia to tyle. Ponadto w ośrodku był remont dachu a co się z tym wiąże to hałas. Planując remonty powinno się umieszczać takie informacje na stronie, może nie każdy ma ochotę słuchać ryku wiertarek. Odradzam wybór tego ośrodka, tym bardziej jak ktoś wybiera się tam komercyjnie. Cena nieadekwatna do jakości świadczonych usług.

2  Dziękujemy, Anka19831983
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Wróciłem właśnie z 2. tygodniowego pobytu komercyjnego. 155 zł za dzień pobytu. W łazience nad kabiną z sufitu leciała na głowę farba. Balkon brudny po ptakach. Ale największy skandal to … wyżywienie !!! Porcje minimalne (głodowe). Tylko trzy plasterki jakiejś wędliny, kawałeczek masła, i dwa (dosłownie) plasterki sera żółtego. Królowały też jakieś pasty i sałatki, których sam widok zniechęcał do jedzenia. Żadnej jajecznicy, kiełbasy lub czegoś innego na gorąco. Tylko robienie kanapek i kanapek. Przykład kolacji: garstka zimnego ryżu polanego wątpliwym musem truskawkowym, do tego dwa plasterki sera żółtego. Wyżywienie to … skandal na pobycie komercyjnym. Stanowczo odradzam pobyt. Miałem znajomych w sąsiednim Dedalu, byli zachwyceni wyżywieniem. Plusem było położenie obiektu i zagospodarowane otoczenie.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Swidniczanin
Zrecenzowano: 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

25.02.2019 wyruszam z Warszawy na 3 tyg sanatorium do Polańczyka zajnteresowanych podróżą proszę o kontakt lub też mogę się dołączyć do kogoś kto jedzie na ten sam turnus i wraca po 3 tyg 604368700.Pozdrawiam

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę