“Nie idź tam, las Cię lepiej ugości”

Restauracja Hotelu Zefir
Nr 9 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Kuchnie: Polska, Bar, Pub-restauracja
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opis: Restauracja Hotelu Zefir posiada 100 miejsc. Serwuje wyśmienite dania zarówno kuchni polskiej jak i regionalnej. Podejmujemy tu Gości śniadaniami (w godz.8:00-10:00) oraz obiadami (w godz. 12:30 – 22:00). To idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację jak i uroczysty firmowy bankiet. Restauracja jest czynna od godziny 8:00 do 22:00, 7 dni w tygodniu. Miejsce, które ma swój klimat i tchnie ciepłem. Kuchnia z dbałością i elegancją, ale bez pretensjonalnego nadęcia przygotuje dłońmi pasjonatów pyszne jedzenie, którym można się delektować w miłym otoczeniu. W kelnerze znajdziesz przyjaciela, w barze coś na troski i zmartwienia

Tak wiele słów ciśnie się na usta, lecz mój znajomy najlepiej chyba to wyraził, mówiąc : jakbym sam sobie coś takiego podał, to chyba dałbym sobie w pysk. Oboje zamówiliśmy danie drobiowe, przynajmniej tak było opisane w karcie. Otrzymaliśmy piersi z kurczaka, odgrzewane chyba ze dwa razy, we frytkownicy. Frytki również były nieświeże, usmażone wcześniej, i wrzucone przed podaniem do frytkownicy, przypuszczam że razem z kurczakiem. Surówka z marchewki powinna mieć nazwę "marchewkowa cukierniczka", nie przesadzam, łyżeczka cukru jest mniej słodka niż to co dostałam. Sok jabłkowy był SPLEŚNIAŁY, klabki pleśni pływały w szklance, niestety zauważyłam to już po upiciu sporego łyka, przepijajac ta nieszczęsna marchewkę. Miało się to na mnie odbić juz godzinę później. Mam 10 lat doświadczenia w pracy w restauracjach. Żaden szanujący się kucharz nie wydałby czegoś takiego, żaden szanujący się barman nie nalalby takiego soku, i żaden szanujący się kelner nie zaserwowalby tego gościom. Jeżeli szanujesz siebie jako człowieka, jeżeli Twój organizm ma dla Ciebie jakąkolwiek wartość, nie idź tam.
Jeżeli nienawidzisz siebie, poszukaj profesjonalnej pomocy, ale nie idź tam.

Dziękujemy, Edyta B

Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa jest super. Jedzenie jest baaardzo dobre. Polecam golonko, kurczaka faszerowanego szpinakiem...
Szkoda jedynie, że karta jest dosyć krótka a większość to dania z kurczaka lub pierogi. Trochę więcej fantazji by się tu zdało. Acz to co jest, trudno temu coś zarzucić - mnie smakowało bardzo.

Na minus - brak dobrego Piwa. Koncernowe tyskie i poboczne z tego browaru to dla mnie stanowczo za mało. W czasach rewolucji piwnej zdało by się coś kraftowego. Choćby tylko z butelki, parę pozycji.

Ogólnie - polecam. Nie znam osobiście nikogo kto wyszedłby stąd niezadowolony z jedzenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, witek b
Zrecenzowano 3 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie jest słabo z obsługą restauracji, chyba są za karę.Ferie z pakietu/ nic specjalnego,monotonne śniadanie,pizza tylko w okresie wakacyjnym!A ferie przecież dzieci dużo było? Ale zupy są bardzo smaczne

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Dinka_J
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Byłem z cała rodziną przez tydzień. Jedzenie bardzo słabe. Obsługa - to katastrofa. Na podanie menu oczekiwaliśmy 20 minut. Na posiłek równa godzinę. Cała restauracja gości i tylko 2 osoby do obsługi.
Miejsce do wypoczynku fajne, ale jeśli chodzi o jedzenie to słabo.
Ale z drugiej strony w całym Polańczyku nie wygląda to dobrze.
Najlepszy obiad zjedliśmy w Zakapiorze.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, grzegrzolka13
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną w hotelu. Restauracja jest wg nas b. dobra. Smakowało nam jedzenie serwowane i szczerze polecamy.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 592witeks

Restauracja Hotelu Zefir — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Zefir? Podziel się wrażeniami!