“Polecam!”
Pizzeria la Corona — recenzja

Pizzeria la Corona
Nr 3 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj, przejazdem, skorzystaliśmy (rodzinka 2+2) z podpowiedzi wg TripAdvisor.

Restauracja bomba!!!

Bogaty wybór z karty - potrawy regionalne (pychota!), kuchnia włoska, meksykańska - wszystko pyszne!

Super kelnerzy, nie było najmniejszych wątpliwości kiedy podać przystawkę, a kiedy danie główne.

Pełna profeska!

POLECAM!

1  Dziękujemy, 478radeks

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Czas na dobre jedzenie :) Polecam z karty na pierwszej stronie regionalne przysmaki. Zjedliśmy zupę szpinakowa i cebulowa. Na drugie danie zapiekane pasterska, naleśniki ala Korona i ser regionalny owczy. Polecam, najadlam się fest! :)

Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

byłam tam dwa razy za każdym razem pizza była szybko podana i pyszna. Jedyny minus to toaleta w piwnicy i wysokie schody dla osoby o ograniczeniach ruchowych duży kłopot. ale jedzenie pyszne a piwko zimne :-)

Dziękujemy, Jola_1978
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, świeże skladniki. Miła obsługa. Klimatyczne wnętrze, z cichym ogródkiem odseparowanym od ulicy.

Dziękujemy, Marcin H
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super, beza rewelacja, zimne piwo i bardzo miła, młoda, uprzejma obsługa. Polecam ten lokal z całą odpowiedzalnoscia

Dziękujemy, Q7l

Pizzeria la Corona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie
Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pizzeria la Corona? Podziel się wrażeniami!