Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Polecam ten hotel , właściciele bardzo mili i życzliwie nastawieni do gości . Jedzenie to standart XXI wieku - świeżo zdrowo i można tyle jeść ile się chce nie to co w AMERPOLu :-))) A ten widok z rana z filizanką porannej pysznej kawy Polecam serdecznie !

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecamy pokoi ze skosem choć tańsze to mniej wygodne .
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, woj b
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem przyznaje obiektowi 5 gwiazdek. Pokoje czyste i schludne, codziennie sprzątana łazienka i ręczniki wymieniane na życzenie. Codziennie przynoszona woda do picia w butelkach. Pokoje wyposażone w działającą bez zarzutów klimatyzację. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego, smaczne i różnorodne, kazdy znajdzie cos dla siebie. Wszystko świeże i na bieżąco uzupełniane. Sam hotel położony jest na górce, dzięki czemu możemy popatrzeć na jezioro Solińskie i piękne krajobrazy górskie. Z całą pewnością wrócimy tam jeszcze.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikapM6661PX
Zrecenzowano: 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce na5 obsługa na 5 jedzenie na 5 Trzy razy tak !!!Polecam każdemu... zakochałem się w tym miejscu,po prostu strzał w dziesiątkę! Jeżeli będę wracał do Polańczyka to właśnie tu..I nie ma się kompletnie do czego przyczepić.No chyba , że ktoś naprawdę ma z głową coś nie tak..

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Safari433687
Zrecenzowano: 28 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Mimo braku przyznanych gwiazdek, hotel standardem przypomina te trzygwiazdkowe.

Pokój dla jednej osoby wyposażony w wodę, szklanki, krzesła, stolik, miejsce (miejsce do pracy), lodówkę, lampkę nocną, wygodne, szerokie łóżko, miejsce na odzież, wieszaki.
Łazienka z kabiną, ręcznikami, szamponem, mydłem.
W hotelu bardzo czysto, schludnie (widać, niedawno odświeżony).
W obiekcie panuje cisza i spokój, większość gości w starszym wieku (czerwiec).
Obsługa bardzo miła. W recepcji przywitała mnie Pani Maria, niezwykle miła Starsza Pani, która jest współwłaścicielką obiektu. Pozostała część obsługi również miła i sympatyczna. Sprzątanie pokoju codziennie.

Śniadania dobre, lecz trochę mało urozmaicone. Pozostałe posiłki (restauracja) oceniam jako dobre.

Do hotelu przyjechałem w pojedynkę z rowerem w celach turystyki rowerowej w Bieszczadach. Pytając o możliwość umycia roweru, zaproszono mnie za "tyły" budynku gdzie mogłem się obsłużyć wężem z bieżącą wodą bez żadnego problemu.

Ostatecznie oceniam hotel i restaurację na 5, ze względu na ogólnie miłą atmosferę, zaangażowanie załogi i szefostwa oraz właściwie że względu na brak zastrzeżeń :)
Mimo braku przyznanych gwiazdek obiekt zachowuje wysoki standard. Polecam!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Berry_eu
Zrecenzowano: 20 września 2017

Super miejsce polecam pod każdym względem. Obsługa hotelowa jak i w restauracji na 5 z plusem .Pokój przestronny łazienka również .Śniadanko pyszne.Widok cudny.Można posiedzieć na tarasie i zachwycać się widokami.

Wskazówka dotycząca pokoi: Te pokoje z widokiem na Solinę na pewno robią wrażenie ale i te z widokiem na pensjonaty też nie gorsze. Mogę bardzo polecić ten hotel.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marysia C