Polańczyk

“tańcbuda pod zadaszeniem”
Oberża Zakapior — recenzja

Oberża Zakapior
Nr 4 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Zrecenzowano 11 września 2019

na głownym deptaku Polanczyka zadaszona tańcbuda z disco polo dla kuracjuszy sanatoriow spragnionych wysiłków fizycznych lub zdobycia partnera w tańcu, na szczescie piwo w rozsadnej cenie

Dziękujemy, Yurek E

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zapomnieli o naszym zleceniu, niestety płaci się z góry. Po godzinie oczekiwania poirytowany (zziębnięty i zmoczony a w obiekcie zimno) Pani poinformowała mnie, że mogę zrezygnować z zamówienia. Jak określiłem że poczekam, to równocześnie przynosili i zupę i drugie danie. Nawet nie usłyszałem magicznego słowa, przecież pomyłki są ludzkie tylko trzeba umieć wyjść z twarzą. A posiłek taki sobie (wybraliśmy dania regionalne).

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Lubinia
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie sporych ilości, dosyć ciężkie i tłuste. Warto sie wybrać ze względu na wystrój i charakterystyczne wizerunki zakapiorów. Jai ktoś lubi dużo i syte to polecam. Ciężko się ruszyć po posiłku :)

Dziękujemy, L2ora
Zrecenzowano 2 września 2019

Mimo różnych recenzji tego miejsca nam smakuje jedzenie w Zakapiorze i zawsze chętnie wracam na placki zakapiora, mężowi smakuje zupa czosnkowa i sarnina jak pamiętam również była dość poprawna - ze względu jednak na to, że to dość specyficzne mięso nie każdemu przypadnie jednak do gustu. Zamówienia składa się przy barze i ma to swoje zalety - często nie jestem gotowa jak ktoś chce żebym określiła czego chcę ;) Ogólnie polecam miejsce :)

1  Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce. Polecam regionalne dania!!! Atmosfera wyśmienita - wieczorne granie, dobre piwka i jedzenie.

Dziękujemy, pezet1000

Oberża Zakapior — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie
Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Oberża Zakapior? Podziel się wrażeniami!