“Nam smakuje :)”
Oberża Zakapior — recenzja

Oberża Zakapior
Nr 4 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Zrecenzowano 2 września 2019

Mimo różnych recenzji tego miejsca nam smakuje jedzenie w Zakapiorze i zawsze chętnie wracam na placki zakapiora, mężowi smakuje zupa czosnkowa i sarnina jak pamiętam również była dość poprawna - ze względu jednak na to, że to dość specyficzne mięso nie każdemu przypadnie jednak do gustu. Zamówienia składa się przy barze i ma to swoje zalety - często nie jestem gotowa jak ktoś chce żebym określiła czego chcę ;) Ogólnie polecam miejsce :)

1  Dziękujemy, Kasjana92

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce. Polecam regionalne dania!!! Atmosfera wyśmienita - wieczorne granie, dobre piwka i jedzenie.

Dziękujemy, pezet1000
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem pod koniec wakacji. Duży ruch szybka obsługa i przyzwoite jedzenie. Jagnięcina trochę za sucha lecz ogólnie smacznie. Zapłaciłem ok 100 za dwie osoby. Polecam choć następnym razem spróbuje gdzie indziej

1  Dziękujemy, niemirad
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super regionalne jedzenie, szybko
obsługa, ceny spoko, najlepsze co znaleźliśmy w Polańczyk i okolicach

Dziękujemy, Qbaa75
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Ruch duży ale po zamówieniu przy barze nie trzeba długo czekać na dania. Wszystko smaczne i ogromne porcje. Cenowo ok. Warto odwiedzić. Polecam

Dziękujemy, Sanok007

Oberża Zakapior — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie
Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Oberża Zakapior? Podziel się wrażeniami!