“Wypoczynek w Polańczyku”
Barek Gwarek — recenzja

Barek Gwarek
Nr 12 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)

Bardzo miłe i przytulne miejsce.Ceny umiarkowane,wspaniała obsługa,jedzenie wspaniałe,duży wybór dań no i oczywiście pizza z pieca opalanego drewnem a także dyskoteka dla każdego. Jestem pod wrażeniem, naprawdę miejsce godne polecenia.Parking,sklepik,lody..wszystko w jednym miejscu,miło schludnie i przyjemnie.

Dziękujemy, podroznik60
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce. Typowy letni ogródek z jedzeniem dla każdego. Barek oferuje tradycyjne dania obiadowe, dania z grilla, pizzę z pieca, lody, gofry, zapiekanki, hamburgery. Każdy znajdzie coś dla siebie. Próbowaliśmy pizzy i przeróżnych drinków z baru. Wszystko świetne i ceny przystępne. Codziennie dyskoteka dla dzieci i dorosłych. Polecam gorąco.

Dziękujemy, joannabE4414GU
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Doskonałe jedzenie i obsługa,codziennie dyskoteka dla dzieci i doroslych nie mozna się nudzić i narzekac.

Dziękujemy, wyborca
Zrecenzowano 5 października 2018

Pizza - palce lizać – dawno tak pysznej pizzy z pieca nie jedliśmy. Smaczne również inne posiłki. Ceny umiarkowane. W ofercie wybór dań dla wegetarian ( a o urozmaicone jedzenie dla tych osób jest na ogół trudno). Korzystaliśmy z ofert rożnych restauracji w Polańczyku i bar Gwarek spodobał nam się najbardziej.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Grazynka_9

Barek Gwarek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Wołkowyja, województwo podkarpackie

Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Barek Gwarek? Podziel się wrażeniami!