“OKROPNE”

Marina Pizza & Kebab House
Nr 19 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W zyciu nie jedlismy z rodzina wredniejszego jedzenia, nie polecam. Obsluga fatalna,salatka jak by ktos wyplul i dal na stol. Szkoda gadać, kelnerka jak z the ring chodzi jak nawiedzona!!! Stanowczo nie POLECAM!!!

Dziękujemy, Bartłomiej Ś
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ojoojoj tak źle to dawno nie jedliśmy. Nie zjedliśmy tego. Frytki koloru gontu dachu. Karkówka śmierdząca olejem spod ryby twarda mała i gniot. Sałatki niczym nie przyprawione ani oleju ani przypraw choćby świeżych warzyw czy natki pietruszki żeby widok nie mówiąc o smaku . Polańczyk leży całą gębą. Zostawlilismy 100 zł i odeszlismy głodni.

1  Dziękujemy, annakW7979BT
Zrecenzowano 20 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Brudno, jedzenie bardzo słabe, grill czarny chyba nigdy nie myty, plac zabaw w opłakanym stanie, swoich klientów kasują za skorzystanie z wc. Kpina

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, 311 985

Marina Pizza & Kebab House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Marina Pizza & Kebab House? Podziel się wrażeniami!