“Spokojnie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Hotel Karino Spa - Restauracja
Nr 15 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Opis: Restauracja jest miejscem, w którym pulsuje serce kucharza… To on z wszelką dokładnością i precyzją przygotowuje dania dla naszych gości. Jest on szczególnie przywiązany do kulinarnej sztuki kuchni regionalnej, której często można zasmakować tylko w Bieszczadach. U nas możecie Państwo rozkoszować podniebienie wykwintnymi daniami i cieszyć oczy elegancją podania. Kelnerzy, którzy w naszej restauracji stają się przyjaciółmi gości, zaskoczą Państwa serdeczną i profesjonalną obsługą. Zapraszamy Państwa również do unikalnego miejsca, jakim jest oranżeria, znajdująca się przy restauracji. Kawa jest tutaj zaparzana z sercem, podawana z największą uprzejmością, kosztowana w niezwykle kameralnym i ciepłym miejscu… Z całą pewnością nigdzie nie smakuje lepiej. Śniadania serwujemy w godzinach 8-11. Jest to suto zastawiony szwedzki stół z kącikiem wyrobów domowych i regionalnych. Ze szczególną troską dbamy o to, by każdy nasz klient znalazł na stole coś co lubi najbardziej. W restauracji organizujemy również: Wesela Przyjęcia okolicznościowe imprezy firmowe konferencje, szkolenia biesiady regionalne, ogniska, grille, pieczenie prosiaka, barana bale sylwestrowe
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w spokojnym i zacisznym miejscu. Pokoje duże i czyste z balkonami. Codziennie sprzątanie więc wszędzie czysto. Obsługa miła i uśmiechnięta. Śniadania smaczne. Basen przyjemny z ciepłą wodą ale malutki. Fajny brodzik dla dzieci. Wieczorem można posiedzieć w kawiarni lub na zewnątrz i nawet dzieciaki mogą wypić drinka bezalkoholowe. Ogólnie hotel ten warto odwiedzić. Polecam.

Dziękujemy, Joanna Ł
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

Wigilia była zle poprowadzona czekało sie miedzy jednym a drugim daniem min 30 minut a przy 3 daniu podano tylko połowie stolika przy ktorym siedziałam z rodzina kiedy inny stolik juz skonczył i podawano juz inne nastepne danie my dalej czekalismy
i po zwroceniu uwagi ze długo czekamy nie było reakcji dopiero jak ktos nie zjadł z innych stolikow wtedy odgrzano i podano nam wkurzona bo jeszcze zabrano mi talez
i nie miałam jak jesc a jak sobie przyniosłam talez juz nie miałam ochoty na jedzenie odeszłam od stolika i poinformowałam restauracje ze nie bede juz jesc nie odliczono nie porozmawiano ze mna obsługa i pani menazer zachowywała sie jakby nic sie nie stało przy wyjezdzie nie chciałam robic nikomu przykrosci zapłaciłam całosc
ALE NIGDY WIECEJ KARINO TO NAJGORSZA WIGILIA MOJA I MOJEJ RODZINY
POTRAKTOWANO NAS JAK NIEPROSZONYCH GOSCI A DODAM ZE BYŁY Z NAMI DZIECI I WIGILIA BYŁA POZNO I DZIECI BYŁY CORAZ BARDZIEJ ZMECZONE A CO ZA TYM IDZIE NIEZNOSNE PRZYKRO !!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, anapecak

Hotel Karino Spa - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Hotel Karino Spa - Restauracja? Podziel się wrażeniami!