“Pysznie i dużo”
Debeściaki — recenzja

Debeściaki
Nr 7 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)

Jeśli zastanawiacie się gdzie zjeść w Polańczyku to baaardzo polecam to miejsce. Jadłam i pizze i burgera i oba te dania były na 5 +. Dużym atutem jest to że dowożą pizze i mają otwarte chyba najdłużej w całym Polańczyku.

Dziękujemy, Ola S

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza najbliższa tej prawdziwej na tle okolicznej konkutencji. Ciasto nie jest grube, a składniki dobrej jakości.

Dziękujemy, jeziol
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutnie fantastyczna! Przygotowali
dla nas pyszną pizzę choć zaraz zamykali. Pysznie i sympatycznie . Polecamy

Dziękujemy, Companion194381
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na wynos ale pyszna pizza,zjedliśmy że smakiem ,dobre cieniutkie ciasto i pyszne dodatki polecamy każdemu.!!

Dziękujemy, m7o
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

bardzo dobra pizza duża, świeże składniki, najlepsza pizza na zdrojowej w Polańczyku, cenny bardzo przyzwoite. Burgery 100%wołowiny.
Nie pozorna knajpa a klimatyczna. Świetny pomysł na adaptacje busa jako miejsc siedzących. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, nataliadO8146KW

Debeściaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Debeściaki? Podziel się wrażeniami!