“Tłusto i bez smaku”

Pod Batem Karczma i Gosciniec
Nr 13 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)

Pierogi i placki fatalne, ciężkie i zanurzone w oleju. Tylko połowa knajpy była zajęta, a i tak trzeba było czekać 10 minut w kolejce do kasy żeby coś zamówić. Do tego zatkany męski kibel. Nie polecam!

Dziękujemy, Maciej S

Bardzo smacznie ,duże porcje i nie drogo. Obsługa bardzo miła,krótki czas oczekiwania na posiłek , wspaniały wystrój pozwalający przenieść się na chwilę w odleglejsze czasy.Polecam.

Dziękujemy, podroznik60
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pierogi z mięsem mi smakowały. Zamówiony zestaw mini burgerów był ciekawy chociaż mięso wołowe smakowało jak papier, zaskoczył mnie smak burgera jarskiego(nie wiem co było w środku podobno rośliny strączkowe ?) ale sos był do burgerów z butelki i w każdym był kawałek pomidora, ogórka, cebula i sałata co dziecku nie smakowało.

Dziękujemy, Jola_1978
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo smacznie i świeżo. Krótki czas oczekiwania. Porcje solidne, ceny normalne. Interesujący wystrój. Polecam.

Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedna z najlepszych restauracji z jakich jadłam pyszne świeże jedzenie naprawdę duże porcje.Polecam

Dziękujemy, Emilka R

Pod Batem Karczma i Gosciniec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wołkowyja, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pod Batem Karczma i Gosciniec? Podziel się wrażeniami!