“Pyszne jedzenie”

Pod Batem Karczma i Gosciniec
Nr 13 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo smacznie i świeżo. Krótki czas oczekiwania. Porcje solidne, ceny normalne. Interesujący wystrój. Polecam.

Dziękujemy, Magda K

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedna z najlepszych restauracji z jakich jadłam pyszne świeże jedzenie naprawdę duże porcje.Polecam

Dziękujemy, Emilka R
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre. Zamówiliśmy kwaśnicę i placki z gulaszem. Duże porcje, miła obsługa. Niestety na dnie mojej kwaśnicy znalazłam utopioną osę, co nieco odebrało mi apetyt.

Dziękujemy, joannabE4414GU
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger zaporowy jak sama nazwa wskazuje zapora nie do przejedzenia dla jednej osoby. Wszystko świeże i bardzo sympatyczna obsługa. .. Prawdziwe wyzwanie dla smakoszy Burgerów. PS. Czas na wasz rekord!!! Enjoy

Dziękujemy, 465krystianj
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Bardzo gorąco polecam! Niesamowity, swojski klimat lokalu, który tworzy piękna i miła obsługa . Do tego przepyszne jedzenie (każdy znajdzie coś dla siebie), którego porcje pokonają nawet największego głodomora. Będąc w Polańczyku nie można przejść obojętnie obok Baru pod Batem!

Dziękujemy, 686dariuszs

Pod Batem Karczma i Gosciniec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wołkowyja, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pod Batem Karczma i Gosciniec? Podziel się wrażeniami!