“Pyszny obiad”

Kuchnia Polska Pod Malwami
Nr 2 wśród 23 Restauracje (Polańczyk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny bogracz i kociołek bieszczadzki, spokojnie wystarczy jedna porcja na dwie osoby. Na drugie danie polecam gulasz z dzika z kluskami śląskimi ! Najlepsza dziczyzna jaką do tej pory jadłem ! Obsługa miła i pomocna przy wyborze posiłku. Gorąco polecam to miejsce !

2  Dziękujemy, Piotr D

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia polska. Zupy w postaci kociołka jakie próbowaliśmy były rewelacyjne (bogracz oraz kwaśnica). Bitki wołowe bardzo dobre. Miła obsługa, bardzo dobre ceny.

2  Dziękujemy, Mariusz D
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, czuć że świeże. Jest kilka opcji wegetariańskich -polecam krokiety z kapustą i grzybami. Jedyny minus to dodatkowa opłata za sałatki, frytki i innego typu dodatki, które w karcie opisane są jako danie.

1  Dziękujemy, kiniaasz333
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Placki z gulaszem z dziczyzny oceniam bardzo dobrze. Żonie smakowała również pierś w ziołach. Z racji noclegu mieliśmy 20%zniżki. Mały minus za głośne samochody jeżdżące za plecami.

1  Dziękujemy, michalPsz
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Zamówiliśmy placki ziemniaczane z gulaszem z dziczyzny. Wszystko pięknie i szybko podane, obsługa przemiła. Ceny nieco wyższe niż u sąsiadów, ale w daniach widać dodatek np. świeżych ziół, które nadają wspaniały smak i aromat. Gulasz był naprawdę cudowny. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, joannabE4414GU

Kuchnia Polska Pod Malwami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Solina, województwo podkarpackie
Polańczyk, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Polska Pod Malwami? Podziel się wrażeniami!