Rymań
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem wpadliśmy tam na kawę i ciasto. Ciasto okazało się niejadalne. Obsługa przyjęła to z pokorą. Kawa ok. Toalety tragedia. Plac zabaw dla dzieci brudny. Jednak karuzela działa idealnie o wiele lepiej niż na wielu profesjonalnych placach zabaw. Polecam to miejsce jeśli ktoś ma ochotę pokręcić się na tej karuzeli. Na jedzenie lepiej pojechać w inne miejsce:)))

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rafa_r480
Zrecenzowano: 20 maja 2019

Wesele - maj 2019. Sala weselna ładna. Jedzenie pyszne. Obsługa bardzo miła. Obiekt na zewnątrz bardzo ładny, wewnątrz czyli tylko parter - super. Problem zaczyna się z pokojami. Otóż tak: za pokoje płacimy z góry. Teraz wiem dlaczego. Dostaliśmy pokój 4 osobowy. Łóżka to zwykłe dostawki (brak łóżka głównego) za które zapłaciliśmy 65zł/osoba, w dzień wesela 50zł/osoba. Pokój nieodkurzony. Krzesło przy biurku połamane. Brak wody choćby buteleczki. Prysznic dosyć że brudna (słuchawka cała w mydle) to jeszcze drzwi zepsute, woda leci na zewnątrz, brak dywaniku (stopki) na który można byłoby stanąć. Ręczniki porwane, całe w dziurach. O papier toaletowy to trzeba się upominać. W następnym pokoju woda stała w umywalce nie wiem ile dni ale była już była brązowa. W kolejny pokoju na środku pościeli była jedna wielka plama. Ktoś po prosu chyba tam nasikał. Po zwróceniu uwagi, Pani przyszła z wielką łaską zobaczyć to obrzydliwe "coś". Jednym słowem brud i syf. Pokoje bez okiem pełne wiszących pajęczyn. Położono nas w pokojach które wyglądały jak w chlew. Proszę Pana właściciela, aby nie traktował gości jak świnie tylko zainwestował w pokoje i sprzęt sprzątający. W pokoju nowożeńców miała być niespodzianka. Niespodzianką było - brak niespodzianki albo to że był w miarę czysty ale śmierdzący.

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę nie płacić za pokój z góry.
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Aga1976r
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Beznadziejnie. Makaron Carbonara nie miał nic wspólnego z prawdziwym i do tego boczek był nieświeży. Sałatka z kurczakiem to po prostu sałata zalana kiepskim sosem czosnkowym z czterema polędwiczki w panierce.
Obsługa - kelnerka bardzo profesjonalna i miła, natomiast praktykantka na uwagi o makaronie odpowiedziała - „nie wiem przecież to nie ja gotowałam”

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Rembru
Zrecenzowano: 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przestronny. Idealny do urządzenia różnych imprez okolicznościowych. Obsluga miła, dobrze wykwalifikowana, chętna do udzielania pytań dotyczących hotelu, restauracji oraz menu.Z czystym sumieniem polecam odwiedzenie tego miejsca.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Andzelika D
Zrecenzowano: 21 marca 2019

Z hotelu nie korzystałem. Zatrzymałem się za to w restauracji. W środku wystrój zależy kto co lubi, ale za to sala duża, przestronna.Jezeli chodzi o jedzenie to w karcie mozna zanleść sporo ciekawych pozycji: od napojów, przekąsek, zup, sałat po dania z wieprzowiny, wołowiny drobiu, makarony. Zupy stoją w kociołkach i są cztery do wyboru. Osobiście wybrałem żurek. Ocena na 5, sporo kiełbaski i dobrze doprawiony. Były jeszcze flaczki, pomidorowa i gulaszowa. Na drugie danie wybrałem pierogi ruskie z boczkiem. Dostałem przez pomyłke z mięsem ale nie żałuje. Ocena 5, mama wybrała watrubkę z ziemniakami. Ocena 5. No i kawa z ciastem. Jabłecznik na ciepło. Tak duzego kawałka nigdy i nigdzie nie dostałem. Ocena 6. Cenowo? Normalnie, nie za tani ale nie za drogo. Za to można się porządnie najeść. Duży parking. Przed wejściem zielone drzewka, krzaki ozdobne przytulnie. Obsługa miła. I na koniec bo to też ważne-toalety czyste. Polecam

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, dafu68