Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótko i na temat. Jeżeli ktoś szuka luksusów to nie tu. Ale jak ktoś chce odpocząć w ciszy że lekkim klimatem jak 80/90tych to naprawdę warto. Mieście 10/10, pokoje 7/10, jedzenie 9/10, atmosfera 9/10, obsługa 9/10. Atrakcje 8/10. Ogromnym problemem jest zasięg sieci ale to akurat nie problem dla osób które chcą się wyciszać. Generalnie polecam na rodzinny wyjazd.

Dziękujemy, Konrad S
Zrecenzowano: 7 czerwca 2018

Już od kilku lat spędzamy razem z mężem urlopy i weekendy w hotelu Gołuń i nigdy się nie zawiedliśmy.
Hotel jest umiejscowiony nad jeziorem, otoczonym lasem.
Przy restauracji na piętrze jest taras, z którego widok jest tak bajkowy, że możnaby z niego nie schodzić, uwielbiamy tam jadać posiłki.
Teren zadbany.
Pokoje czyste.
Doskonałe jedzenie.
Miła i pomocna obsługa.
Ale co najważniejsze cudowni Właściciele otwarci, serdeczni, którym zależy na gościach.
Będziemy wracać do tego pięknego miejsca.
Polecamy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybór pokoju zależny od potrzeb, my uwielbiamy widok na jezioro.
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, aliroz
Zrecenzowano: 1 czerwca 2018

Od kilku lat jeździmy tam jako goście hotelowej restauracji. W końcu mogłem z synem wynająć rower wodny- i tu mały zonk. Pani w recepcji uprzejmie poinformowała że rowery są tylko dla gości hotelowych. Takie są zasady i kierownika nie ma i nikt nie może zmienić decyzji. Do szanownych wkascicieli- proponuje przemyśleć zasady, bo jeżeli nie szanujecie pieniędzy od gości którzy sami do Was przychodzą to przyszłości długiej hotelowi nie wróżę.
PS: przez 3 godziny jak siedzieliśmy jak co roku na tarasie widokowym 4 rowery wodne stały dumnie zacumowane przy molo. Gratuluję pomysłowości i panujących przepisów.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, majkimartuzalski
Zrecenzowano: 13 listopada 2016

Hotel bardzo fajny, posiada duży atrakcji jak: boisko do koszykówki, siatkówki, wypożyczalnie łódek i kajaków itd. Śniadania przyzwoite, bardzo dobre jedzenie w restauracji z menu. Hotel na uboczu więc, jak ktoś lubi spokój to polecam. Duże ognisko i miejsce grillowe z ławeczkami, szkoda tylko że pozostawione same sobie, przydał by się kucharz. Brakuje też muzyki / imprezy wieczorem lub grajka przy ognisku.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, pamil23
Zrecenzowano: 1 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Znakomity Hotel na uboczu z szeroką gamą atrakcji. Pokoje czyste. Rewelacyjne jedzenie. Możliwość wypożyczenia kajaków, łódek. Ładnie wyglądający nocą pomost. Ognisko, boisko do siatkówki no i ta błoga cisza.
Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2016