“Brak słów”
Kaszubska Oaza — recenzja

Kaszubska Oaza
Opis: Kaszuby zwane Szwajcarią Kaszubską to miejsce wyróżniające się różnorodnością geograficzną. W toni jezior i rzek kaszubskich oraz przestrzeni lasów i łąk odnajdujemy esencje smaku z tego co natura dała najlepszego… W naszej kuchni komponujemy dary lasu takie jak grzyby, jagody, żurawina. Naturalnie rosnące w ogrodzie zioła są fundamentem smaku czystego, nieskalanego i przejrzystego.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo bardzo dobrego jedzenia wystawiam tylko jedną gwiazdkę ze względu na obsługę na bardzo niskim poziomie oraz rażąco długi czas oczekiwania. Nasza wizyta w restauracji miała charakter rodzinnego obiadu, jednak ze względu na zarzuty wymienione wcześniej nie był to przyjemnie spędzony czas. Kelnerzy roznoszący jedzenie nie mieli pojęcia przy którym z stolików siedzą osoby, dla których niosą jedzenie. Tym sposobem, jak się domyślam osoby, które złożyły zamowienie dużo pózniej dostawały potrawy przygotowane dla naszego stolika. Każde z zamówionych przez nas dań otrzymywaliśmy z 20 minutowym odstępem, także ciężko nazwać naszą wizytę wspólnym obiadem. Ostatnie z dań głównych otrzymaliśmy po godzinie od złożenia zamówienia. Po zwróceniu uwagi obsłudze otrzymaliśmy odpowiedz, że maja bardzo dużo zamówień, a na zarzut, ze jedna z osób czeka już godzinę kelner odpowiedział „ no trudno”. Szczerze mówiąc, jedyne czego nie można zarzucić obsłudze to kompetencja. Polecam dla osób które lubią się w niedziele troszkę zdenerwować ;)

Dziękujemy, Klaudia I

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Po sprawdzeniu wielu innych Kaszubska Oaza na 1- wszym miejscu, miło przytulnie jedzenie pyszne , obsługa bardzo miła , a pani kelnerka zawsze uśmiechnięta ....brać przykład z obsługi i serwowanych dań , powracamy na posiłki.POLECAM

Dziękujemy, Violetta K
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy częstymi gośćmi w Oazie.
Jak zawsze mila obsługa i smaczne potrawy.
W przyjemnej atmosferze mozna miło zjeść i odpocząć.
Polecamy.

Dziękujemy, Julietverner
Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Czekając na danie główne zostaliśmy poczęstowani pysznym domowym pasztetem , pieczywem i kiszonym ogórkiem Zjedliśmy smakowity obiad w bardzo przystępnej cenie soczysta grillowana pierś z kurczaka z masłem czosnkowym....mmmm 21 PLN bęc! Do tego lokalne piwo z Bytowa i bardzo miła obsługa która interesowała się nami mimo organizowanej imprezy okolicznościowej w większej części lokalu. Serdecznie polecam !!! Po zimowym spacerze dookoła okolicznych jezior jak znalazl !!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, anuszkan2017
Zrecenzowano 21 października 2018

Bardzo smacznie, ładnie podane.
Przytulne wnętrze, pan kelner umie pomoc wybrać odpowiednie danie.
A przy okazji opowiedzieć o Kaszubskiej Oazie. Mozna sie tu zatrzymać na noc, zorganizować spotkanie rodzinne lub firmowe.
Oczekujac na zamówione potrawy, otrzymaliśmy czekadelko- własnej produkcji pasztet, ogórki, chleb. Kazdy zamówił coś innego, wszystko nam bardzo smakowało,
i było pięknie podane.
Warto wstąpić, miło i smacznie zjeść, polecić znajomym i nieznajomym.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Julietverner

Kaszubska Oaza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wąglikowice, Pomorskie
Wdzydze Tucholskie, Pomorskie

Wąglikowice, Pomorskie
Olpuch, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kaszubska Oaza? Podziel się wrażeniami!