“Miejsce z duszą”
Babcina Kuchnia — recenzja

Babcina Kuchnia
Zrecenzowano 8 września 2019

Do restauracji trafiliśmy przy okazji noclegu w hotelu Grzybowski Młyn.
Mimo późnej pory, obsługa poczekała aż zaniesiemy rzeczy do pokoju.
Bardzo sympatyczna i pomocna kelnerka pomogła w wyborze dań, które okazały się ogromne. Wszystko bardzo smaczne.
Mocnym punktem miejsca są zdjęcia rodziny właścicieli sięgające nawet 3 pokolenia wstecz- fajny klimat.

1  Dziękujemy, Piotr_Erd

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Smaczna kuchnia w urokliwej okolicy. Wszystko na wysokim poziomie. Ceny nie porazaja. Polecam schabowy lub zrazy z dzika.

1  Dziękujemy, Karolinabartosz
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładnie położona. Obsługa niekoniecznie zorientowana w tym co serwuje kuchnia. Porcje duże. Smak bez zarzutu. Jedno danie wege było dość ciekawe i smaczne. Można polecić. Ceny w miarę rozsądne.

1  Dziękujemy, Ewa F
Zrecenzowano 27 maja 2019

Byłem tam z rodziną i znajomymi trzeci raz. Co do smaku to bez zastrzeżeń oraz to samo co do wielkości prawie wszystkich potraw. Wyjątek stanowił żurek. Porcyjka jak dla małego dziecka a cena 14 zł. Tutaj trochę przesadzili. Wszystkie inne potrawy super. Co do cen to są umiarkowane. Ogólnie jest OK i polecam.

Dziękujemy, Inetoperek
Zrecenzowano 27 marca 2019

Kolejny raz wybrałam się na obiad do Osady Grzybowski Młyn. Jedzenie dalej na takim samym poziomie jak pamiętam. Smacznie, obsługa ok. Nie mam nic do zarzucenia temu miejscu. Myślę, że ceny też są umiarkowane więc warto odwiedzić.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Monika C

Babcina Kuchnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wąglikowice, Pomorskie
Kościerzyna, Pomorskie

Wąglikowice, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Babcina Kuchnia? Podziel się wrażeniami!