Occidental Punta Cana
Melia.com
344 USD
Bookit.com
  • Śniadanie w cenie
Ocean Blue & Sand(Bavaro)
242 USD
  • Bezpłatny parking
Karibo Punta Cana(Bavaro)(Świetna cena!)
65 USD
200 USD
312 USD
250 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Tako Beach Rooms(Bavaro)(Świetna cena!)
48 USD
575 USD
527 USD
Bookit.com
1 178 USD
Cancelon
Zrecenzowano 14 maja 2018

Spędziliśmy z mężem w tym hotelu 10 dni. Jest to nowoczesny i odnowiony obiekt położony przy przepięknej plaży, która jest jego największym atutem. Minusem jest brak parasoli, więc palmy są ich substytutem. Leżaki są bardzo wygodne i nowe. Obok plaży jest restauracja z barem. Barmani robią tam drinki ( żadnej karty nie ma, przynajmniej nie ma jej na wierzchu). Napoje można też samemu nalewać z dystrybutorów, niestety często były braki picia. Oprócz tej restauracji jest druga,duża przy lobby oraz 5 restauracji a'la carte. W barze przy scenie trzeba poprosić o kartę drinkow, która nie wiem z jakiego powodu jest cały czas schowana. Same drinki są smaczne, jeśli ktoś lubi słodkie napoje będzie zadowolony. Pokoje w tym hotelu są ładne, nowoczesne, te położone na parterze mają tarasiki. Sam hotel posiada dwie wady: obsługa i jedzenie. Jeśli szukacie miejsca, gdzie spotkacie uśmiechniętych i przyjaznych ludzi to nie ten adres. Awanturujący się przez pół nocy goście też nie stwarzają tam problemu, dopóki samemu nie zadzwoni się po ochronę. Wejście do pokoju o 8 rano bez pukania przez panie sprzątaczki to chyba też standard. Swoją drogą sprzątanie pokoi o takiej godzinie to żart sam w sobie. Jedzenie jest monotonne i sytuację trochę ratują restauracje a'la carte.

• Data pobytu: maj 2018, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Agnieszka N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gpcsm, Public Relations Manager, Occidental Punta CanaOdpowiedź udzielona 15 maja 2018

Droga Agnieszka,

Dziękujemy za przesłanie nam opinii na temat Twojego ostatniego pobytu w Occidental Punta Cana. Chociaż cieszymy się, że w ogóle można było cieszyć się pobytem u nas, rozczarowanie polega na tym, że nie byliśmy w stanie spełnić twoich oczekiwań w pełni. Żałujemy, że mogło to zaszkodzić twojej percepcji naszej nieruchomości, ale upewnij się, że zawsze staramy się zapewnić wyjątkową usługę, z której jesteśmy znani.

Dla nas nie ma nic ważniejszego niż zadowolenie naszych gości, dlatego przekazałem Twoje komentarze kierownictwu do przeglądu. Mamy nadzieję, że zechcesz z nami zostać w przyszłości. Gwarantujemy, że nie tylko spełnimy, ale przekroczymy Twoje oczekiwania.

Z przyjemnością służyliśmy Tobie.

Z poważaniem,

Luz Salcé
Guest Service Manager

Zrecenzowano 10 grudnia 2017

Spędziliśmy z mężem w hotelu Occidental Punta Cana 10 wspaniałych dni w listopadzie.Hotel fantastyczny , bardzo czysty ,miła obsługa zawsze uśmiechnięta śpiewająca pod nosem piosenki. Świetne baseny jednak nas najbardziej interesowała plaża .Plaża jest chyba najładniejsza w całej okolicy.Leżaki są dostępne cały dzień bez konieczności rezerwacji ustawione wśród plam a nawet mogłabym powiedzieć małego lasu palmowego.Plaża codziennie sprzątana z glonów.Ochrona na plaży pilnuje aby sprzedawcy pamiątek nie podchodzili do turystów wypoczywających na leżakach i nie namawiali na zakupy.W drugiej połowie listopada przygotowują sie już do Świąt Bożego Narodzenia ubierają choinki palmy oświetlają lampkami - bardzo fajny klimat podczas gdy temperatura dochodzi do 30 stopni .Bardzo fajne i profesjonalne animacje wieczorne mi osobiście bardzo podobał sie Michael Jackson show.Brakuje mi skali aby ocenić pobyt i widoki których nie da się opisać.Szczerze polecam ten hotel i mam nadzieję ze sama kiedyś tu wrócę.To nasze najpiękniejsze wakacje.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, MagdaiO
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gpcsm, Community Manager, Occidental Punta CanaOdpowiedź udzielona 13 grudnia 2017

Dear MagdaiO,

Thank you for taking a moment to share your recent experience at the Occidental Punta Cana with us. I sincerely apologize for being unable to respond to your review in Polish. We try to give every single one of our guests a very personalized experience, even once they’ve already left the hotel.

That said, I would like to express our sincerest gratitude for your kind words and hope that we are able to host you again in the future. It was our sincerest pleasure to serve you.

Best regards,

Zrecenzowano 14 października 2017

Podczas 14 dni,doskonale poznaliśmy hotel i obsługę.Moge śmiało polecić,dobre jedzenie,miła obsługa,niezłe kolacje tematyczne/nie zawsze dobrze trafiliśmy/.W szczególności polecamy pizze na piętrze i swietny bar obok.Obsługa bardzo miła,uprzejma,usmiechnięta.Bardzo dobre animacje,w szczególnosci polecany Michael Jackson show.W pewnych momentach nie do odróznienia.Teren hotelu codziennie sprzątany przez pracowników,ktorzy z daleka pozrdawiają.Piękna plaża,codziennie sprzatana z wodorostów.Nigdy przez 2 tygodnie nie było problemów z leżakami.Dobry lunch przy plaży.Jedynym minusem całkowity brak opieki,ze strony Pani Rezydenki.Sprzedała wycieczki i to wszystko.Jednak to jest nic w porównanu z całym pobytem. Jarek lat 57.

• Data pobytu: październik 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Hydrau2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gpcsm, Community Manager, Occidental Punta CanaOdpowiedź udzielona 17 października 2017

Dear Hydrau2017,

First and foremost, we would like to express our appreciation for taking a moment of your time to share your experience with us and the TripAdvisor community. I must apologize for being unable to respond to your review in Polish. We try to offer each and every guest a personalized experience even once their visit with us has ended. That said, we are glad to hear that we have your expectations. Nothing would please us more than to welcome you back.

Once again, we thank you choosing us as your vacation destination.

It was our pleasure to serve you.

Best Regards,

Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel super, duży wybór jedzenia, pokój czysty i wspaniałe animacjechocolate, diva, marisol, Andry, Carla, muňeca, Marisol, Alejandro, Cafe, Roger, Nelson, Grand pah;) codziennie sprzątane baseny, piękna plaża, nic tylko wracać ;)

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Grupa n
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gpcsm, Manager, Occidental Punta CanaOdpowiedź udzielona 27 lipca 2017

Dear Grupa n,

Thank you so much for taking the time to leave a review regarding your recent stay with us. Leaving positive feedback does not only motivate our collaborators to continue offering a super quality of service, but it also benefits other travelers when deciding on their holiday prospects. That said, we are elated to have received such a stellar review on your behalf and, it goes without saying, that your recommendation is our greatest achievement.

We reiterate our appreciation to you for having chosen to stay with us.

It was truly a pleasure to serve you.

Best regards,

Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel jest rewelacyjny, pokoje bardzo czyste, duży wybór jedzenia, wszyscy są bardzo sympatyczni i pomocni. Bardzo ciekawe animacje, szczególnie zaprzyjaźniłam się z chocolet , Marisol, diva, carla, andry, alejandro, roger, grand pah, cafe, nelaon.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Natalia R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gpcsm, Manager, Occidental Punta CanaOdpowiedź udzielona 26 lipca 2017

Dear Natalia R,

First of all, I'd like to wish you warm greeting from the Punta Cana!

Thank you for taking the time to share your feedback. We are happy to know that our facilities and services have fulfilled all your expectations. Thank you for the recognition to the work of our Animation team members, who always strives to give our visitors the best of theirself in order to create excellent experiences. Without a doubt, your comment will be shared with them.

Thank you, once again, for choosing Punta Cana as your prefered holiday destination. We hope you will honor us again with a future visit, so we have the opportunity to offer you an unforgettable stay. We are at your disposal for any request or inquiry.

It was our pleasure to serve you.

Sincerely,